Energizer با HOMEPOWER وارد بازار ذخیره باتری خانگی می شود


Energizer اعلام کرده است که آنها با راه حل مقیاس پذیر جدیدی به نام HOMEPOWER وارد بازار ذخیره سازی باتری خانگی می شوند.

این سیستم با یک واحد اصلی با ظرفیت انرژی 6.1 کیلووات شروع می شود ، اما با ترکیب واحد اصلی + 3 زیر می تواند خود را روی 24.4 کیلووات ساعت تنظیم کند.

Energizer از شیمی باتری های LiFePO استفاده می کند ، که نشان دهنده فسفات آهن لیتیوم است. سلولهای منشوری در 10،000 چرخه درجه بندی می شوند.

گزینه احراز هویت چند عاملی تسلا (MFA) اکنون در صفحه حساب موجود است ، امنیت بیشتری به زودی ارائه می شود
بیشتر بخوان!

ذخیره انرژی یک بازار بالقوه عظیم است زیرا یک چهارم خانه های استرالیایی در پشت بام خورشید خورشیدی دارند و اکنون آنها انرژی را دوباره به شبکه می رسانند. استفاده از برق در نزدیکی محل جذب و با هزینه مناسب ، سود چشمگیری خواهد داشت ، به احتمال زیاد شاهد انفجار ذخیره باتری در خانه خواهیم بود ، تا قیمت برق بیشتر کاهش یابد.

یکی از مزایای مهم داشتن باتری تأمین برق خانواده است ، حتی اگر برق را از دست بدهید. در مقایسه با بسیاری از نقاط جهان ، استرالیا دارای شبکه برق نسبتاً قابل اعتمادی است ، با این حال مشاهده کرده ایم که در گذشته بر بلایای طبیعی و دمای شدید تأثیر گذاشته است.

بودجه سال 2020 نشان می دهد که استرالیا 5 میلیون دلار برای فناوری خودرو برای این شبکه هزینه خواهد کرد
بیشتر بخوان!

HOMEPOWER Energizer به مدت 10 سال گارانتی دارد ، این همان ضمانتی است که اکثر اینورترهای خورشیدی آنها دارند ، حتی اگر پنل های آنها برای مدت طولانی تری تضمین شود.

اوضاع در واقع با گزینه های موجود برای مصرف کنندگان استرالیایی گرم می شود ، از جمله:

یک جدول مقایسه کامل در SolarQuotes.com.au موجود است

HOMEPOWER از طرحی کاملاً براق ، در هر دو نوع موجود است و عقیق سیاه و سفید قطب شمال را می توان روی دیوار نصب کرد. پس از نصب می توانید مصرف انرژی خود را از طریق یک برنامه تلفن هوشمند کنترل کنید.

شرط بزرگ GoPro در قیمت گذاری HERO9 جواب داد! از 500000 مشترک عبور می کند
بیشتر بخوان!

انرژی دهنده همچنین دارای قابلیت های داخلی یک برنامه قدرت مجازی است که به شما امکان می دهد تا با توان خود مبادله کنید و هر خانه ای را به یک بازاریاب کوچک انرژی تبدیل کنید.

اکنون برای قسمت مهم ، هزینه. پیش بینی می شود که بتوانید Energizer HOMEPOWER را با هزینه حدود 8000 دلار نصب کنید. این موضوع بسیار جالب می شود وقتی انگیزه های دولت ایالتی مانند قرار دادن باتری خورشیدی در خانه ویکتوریا را در نظر بگیرید ، اگر در تمرکز مناسب زندگی می کنید تا 4174 دلار از قیمت شما صرف می کند.

ما می توانستیم تسلا را تا سال 2023 زیر 40000 دلار استرالیا ببینیم
بیشتر بخوان!

آخرین دور از برنامه های کاهش باتری دیروز راه اندازی شد و در عرض چند ساعت مصرف شد و اگر قیمت مناسب باشد ، ماهی تقاضا زیاد است.

برای مقایسه ، تسلا پاورول حدود 11،700 دلار است اما ظرفیت بزرگتری 13.5 کیلوگرم (رکورد پلت فرم 7 کیلوگرم / 5 کیلوگرم) را ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر را از طریق EFTM در energizerhomepower.com دریافت کنید.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/4iWn
clck.ru/RH5XX
u.nu/x79a-
ulvis.net/Afp

NAB برای ارائه یک رفع اشکال برای امنیت سایبری با Bugcrowd همکاری می کند
بیشتر بخوان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *