Extreme-E به تازگی تاییدیه بین المللی FIA را دریافت کرده است


FIA نهاد حاکم در مسابقات اتومبیلرانی بین المللی است و آنها به سادگی Extreme-E را به عنوان یک رده رسمی تأیید کرده اند. برای دریافت این تاییدیه ، یک مجموعه ورزشی باید شرایط سختگیرانه ای را داشته باشد ، از جمله داشتن دولتی که از صحت زمان و نتایج ، استانداردهای ایمنی و نمایشگاه ها در رویدادها و همچنین تشریفات مربوط به مجازات ها و تصمیمات اطمینان حاصل کند.

Extreme-E یک رده مسابقه ای سطحی و الکتریکی جدید است که در دورافتاده ترین گوشه های کره زمین اتفاق می افتد تا چالش های تغییر اقلیم را که اکوسیستم های مختلف با آن روبرو هستند ، برجسته کند.

این دسته برای نشان دادن عملکرد SUV های الکتریکی در شرایط شدید در نظر گرفته شده است و هزینه تحقیق و توسعه در Extreme E ممکن است به SUV های مصرف کنندگان نفوذ کند.

Nexport با BYD همکاری کرد تا اتوبوس های برقی را در NSW ، ماشین ها و وانت های آینده را تهیه کند
بیشتر بخوان!

ODYSSEY 21 قادر است تنها در مدت زمان 4.5 ثانیه از صفر تا صد کیلومتر در ساعت حرکت کند و این سرعت را با رانندگان کلاس جهانی که در فرمول یک ، رالی اردک ، رالی جهانی FIA ، FIA World Ralicross و فرمول E رقابت می کنند ترکیب کند و ما در حال مراقبت هستیم.

این مجموعه قبلاً شبکه آغازین تیم های قدرت جهانی را به خود جلب کرده است. این شامل:

  • آندری یونایتد ، با حمایت مایکل آندرتی و زک براون.
  • X44 توسط قهرمان اول فرمول یک لوئیس همیلتون ؛
  • تراشه Genassi مسابقه از ایالات متحده.
  • Abt و HWA از آلمان ؛ مسابقه Veloce ، با حمایت قهرمان دو قهرمان فرمول E ، Jean-Eric Vargan و Adrian Newi.
  • قهرمان فعلی فناوری سه بار فرمول E ؛
  • فناوری های QEV از اسپانیا.
Telstra اکنون دارای 2000 سایت 5G است ، 40٪ از جمعیت تحت پوشش ، آماده آیفون 12 هستند
بیشتر بخوان!

Extreme-E در حال آماده سازی برای راه اندازی رسمی مجازی خود در 27 اکتبر است. فصل 1 شامل 5 رویداد است و سفر خود را از اوایل سال 2021 آغاز می کند و از طریق لیست طولانی شرکای رسانه بین المللی در سراسر جهان پخش می شود. طرفداران ورزش اتومبیلرانی استرالیا می توانند از طریق FOX Sports Australia به عضویت آن درآیند.

این پخش بیش از هر زمان دیگری مهم خواهد بود زیرا تماشاچیانی که رویدادها را تماشا می کنند وجود نخواهد داشت تا میزان انتشار گازهای گلخانه ای حاصل از سفر به رویدادها کاهش یابد.

“همه ما در Extreme E از دریافت این مهر تأیید خوشحال هستیم و به طور رسمی در رده جهانی FIA قرار می گیریم. ما برای این هدف سخت تلاش کرده ایم و سرعت شناسایی توسط FIA اعتماد به نفس خوبی را به ما می بخشد در حالی که آماده می شویم اولین فصل خود را در سال 2021 آغاز کنیم.

این گواهینامه تأیید می کند که Extreme E مطابق با استانداردهای بین المللی FIA عمل خواهد کرد و ما از ارزش FIA و ACM (Auto Club de Monaco) بسیار سود خواهیم برد. همزمان با شروع این سفر جدید ورزشی هیجان انگیز ، چندین دهه تخصص فنی و ورزشی FIA علاوه بر این ، مهارت خوبی خواهد داشت. “

الخاندرو آگاگ ، مدیر عامل جزیره افراطی

بسیار خوب است که شاهد همگرایی دسته دیگر مسابقه های الکتریکی باشید. به دنبال موفقیت فرمول E ، یک رده زمین امن به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا می کند و به شما کمک می کند تا رانندگی در جاده (و مسابقات) نیز به صورت پایدار انجام شود.

نخست وزیر آمازون استرالیا 2020 2020 در واقع 66 ساعت طول می کشد
بیشتر بخوان!

از نظر فناوری ، شنیدن صحبت های مفسران Sky Sports F1 درباره آینده فرمول 1 در تمرینات شسته شده دیشب در آلمان جالب بود. این ورزش برای مطرح شدن در دنیایی که به سرعت از ICE و حتی اتومبیل های هیبریدی دور می شود با چالشی جدی روبرو است.

همانطور که آخرین اعلامیه هوندا مبنی بر ترک این ورزش نشان می دهد ، میلیون ها دلار سرمایه گذاری شده در F1 با نوآوری هایی که می توان در وسایل نقلیه تولیدی استفاده کرد ، توجیه شده است. با شکسته شدن این زنجیره و خریدن وسایل نقلیه الکتریکی توسط مصرف کنندگان ، احتمالاً شاهد خواهیم بود که مارک های بیشتری F1 را در دسته های مسابقه ای جایگزین قرار می دهند که بازدهی بهتری از سرمایه را فراهم می کنند.

EA Play در ماه نوامبر در Xbox Game Pass گنجانده خواهد شد. Doom ، Forza هم میاد
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/UErn
clck.ru/RK7xA
u.nu/bi4gz
ulvis.net/Z2He

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *