Fortnite را در یک جنگ صلیبی علیه اپل و گوگل ایجاد می کند


جنگ صلیبی عمومی سوینی در طول سالها علیه جالوت های تکنولوژیک بیانگر این است که مسئله موضوعی نیست که وی به راحتی کنار بگذارد. افراد نزدیک به او می گفتند این دعوا برای پول یا نفسانی نبوده است. در عوض ، آنها گفتند ، این یک اصل غیر مستقیم است.

بردلی توهیگ ، سرمایه دار مخاطره در Lightspeed Venture Partners ، که در Buffy سرمایه گذاری کرد ، گفت: “او چشم انداز جهان را عادلانه و باز می بیند.”

بروس استین ، مدیرعامل شرکت استارتاپی AXiomatic و سرمایه گذار در Buffy ، گفت: “او قبل از داشتن پول غیر اصولی اصول گرا بود.”

ادعاها

وقتی جنگ با اپل و گوگل افزایش یابد ، میزان عمیقاً احساس سوئینی در مورد قدرت فناوری مهم خواهد بود. روز دوشنبه ، یک قاضی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در شمال کالیفرنیا به طور موقت اپل را از قطع پشتیبانی از ابزار توسعه نرم افزار Epic به نام Unreal Engine جلوگیری کرد. قاضی ، که تقاضا نکرد اپل Fortnite را به فروشگاه برنامه بازگرداند ، ماه آینده مجدداً در این باره تصمیم می گیرد.

ماه گذشته ، سوئینی 49 ساله در مصاحبه ای اظهار داشت که سهم تحقیقات ضد انحصاری در مورد غول های فناوری مانند اپل و گوگل کوچکتر از آینده بشریت نیست. وی گفت: “در غیر این صورت شما این شرکت ها را دارید که تمام معاملات و همه صحبت ها را کنترل می کنند.” وی با استناد به ادعاهای فعال حاضر به مصاحبه برای این مقاله نشد ، اما در توییتر نوشت که “با سیستم عامل های باز و تغییر سیاست هایی که به همان اندازه برای همه کارآفرینان سودمند است مبارزه می کند.”

مایکروسافت در یک معامله 10.4 میلیارد دلاری بزرگترین بازی های ویدیویی جهان را از آن خود کرده است
بیشتر بخوان!

رئیس دفتر افی ، آدام ساسمن ، روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت: “من فکر نمی كنم كه مانع از آن شویم كه آنچه را كه صحیح می دانیم قبول نكنیم. “ما همیشه کوتاه مدت را فدای بلند مدت خواهیم کرد.”

توسعه دهندگان دیگر هدف Epic را پذیرفته اند. Spotify ، برنامه پخش موسیقی و Match Group ، سازنده برنامه های دوست یابی مانند Tinder ، بیانیه هایی را منتشر کرده اند که از اقدامات Epic ستایش می کنند. در یک بررسی حقوقی روز یکشنبه ، افی همچنین پشتیبانی مایکروسافت از آن را بیان کرد.

او اصولاً قبل از پول داشتن اصولگرا بود.

بروس استین ، مدیر عامل استارت آپ aXiomatic و سرمایه گذار در Epic

اما از دید بسیاری دیگر ، سوئینی با نبردی در برابر آلیا روبرو است. در گفتگوها با ده نفر از سرمایه گذاران و مدیران سابق Epic و همچنین با سازندگان بازی ها و تحلیل گران صنعت بازی ، بسیاری گفتند که اگرچه آنها از موقعیت سوئینی حمایت می کنند ، اما تعداد کمی از آنها انتظار داشتند که او بر تمام خواسته های خود در برابر اپل و گوگل غلبه کند.

فیس بوک خواستار ترول "حجمی" توسط کمیساریای ایمنی شده است
بیشتر بخوان!

دن ایوز ، تحلیلگر وودبوش اوراق بهادار ، در حالی که Epic شرایط App Store را نقض کرد ، گفت: “این یک نبرد سخت است که آنها در دادگاه اپل را شکست دهند.”

روز دوشنبه هنگامی که از اپل برای توضیح خواسته شد ، به آخرین دادخواست خود اشاره کرد و در آن گفت که “اورژانس” حماسه کاملاً مربوط به آثار خود اپیک است. ” گوگل گفت که “از فرصت ادامه بحث ما با Epic و بازگرداندن Fortnight به Google Play استقبال می کند.”

سوئینی که در پوتوماک ، مریلند بزرگ شد و پدرش در آژانس دفاع نقشه برداری کار می کرد ، از کودکی وارد فناوری شد. وی در سن 9 سالگی رمزگذاری را در رایانه اپل II فرا گرفت. در سال 1991 ، او به عنوان دانشجوی دانشگاه ، Photomac Computer Systems را شروع کرد و از زیر پست والدینش بازی ها را روی دیسک ها می فروخت.

معضل اجتماعی نشان می دهد که چگونه داده های ما ردیابی می شود
بیشتر بخوان!

اپل و گوگل فروشگاه Fortnite خود را که بیش از 350 میلیون نفر بازی می کنند ، ممنوع کرده اند زیرا آنها سعی کردند سیستم های پرداخت آن را دور بزنند.اعتبار:بر روی چه کسی

وی سرانجام دانشگاه مریلند را ترک کرد و در آنجا مهندسی مکانیک خواند. در سال 1992 او نام شرکت خود را به Epic MegaGames تغییر داد ، سپس “Mega” را رها کرد و شرکت تازه کار را به کارولینای شمالی منتقل کرد.

Epic که اکنون در کاری ، کارولینای شمالی واقع شده است ، شروع به صدور مجوز از ابزارهای گرافیکی و بازی سازی – مانند Unreal Engine – به سایر شرکت ها کرده است. این یک منبع درآمد منظم شد و ماهیت بازدیدها یا کسب و کارهای بازی را از بین برد.

طی سالهای گذشته سوینی همچنین برای حفظ کنترل اپیک ، که متعلق به شخص خصوصی است ، کوشا بوده است. در سال 2012 ، وقتی افی به فکر فروش خود افتاد ، دو گزینه پیدا کرد: او می تواند اکثر سهام عملیات خود را به قیمت 800 میلیون دلار به برادران وارنر بفروشد ، یا سهام یک اقلیت در همان ارزیابی را به Tencent ، شرکت اینترنتی چینی بفروشد. چه کسی بحث ها را می داند

وال استریت انتظار دارد آیفون های جدید اپل فروش خود را افزایش دهند
بیشتر بخوان!

اگرچه برنامه وارنر مزایای بالقوه تجاری بیشتری داشت ، اما اپیک با Tencent همراه شد و این امر کنترل سوئینی را بر عهده داشت.

تضاد او نسبت به سیستم عامل های بزرگ فناوری چند سال بعد هنگامی که Epic شروع به ساخت Fortnite کرد ، یک بازی مبارزه ای به سبک Royal Battle که بعداً به حالت خلاقانه تری گسترش یافت که بازیکنان می توانستند بازی ها و چالش های خود را بسازند.

سوئینی در ماه ژوئیه در مصاحبه ای گفت: “ما می خواستیم بازی های آنلاین بسازیم و با مشتریان خود ارتباط مستقیم داشته باشیم.” وی افزود که دریافت که هزینه های فروشگاه های برنامه به این معنی است که گاهی اوقات اپل و گوگل می توانند درآمد بیشتری نسبت به سازندگان آن در بازی کسب کنند.

وی گفت: “این کاملا ناعادلانه است.” “این نشان می دهد بازار از کنترل خارج شده است.”

سوینی یک بار از مبارزه با یک غول فناوری کنار کشید. در ماه آوریل ، دو سال پس از عرضه Fortnite در خارج از فروشگاه Google Play ، Epic با پیشنهاد بازی از طریق فروشگاه موافقت کرد. وی گفت این کار را انجام می دهد زیرا کاربران برای بارگیری و به روزرسانی برنامه در خارج از Play Store با “پنجره های بازدارنده امنیتی ترسناک و تکراری” روبرو می شوند.

آیفون 12 یک ارتقا amazing شگفت انگیز است ، اما جادوگران دوربین مدل حرفه ای را متفاوت می کنند
بیشتر بخوان!

ادعاها

هنوز ، سوینی از انگشت گذاشتن در فروشگاه برنامه اپل و Google Play نترسید. این ماه Epic شروع به تشویق کاربران برنامه موبایل Fortnite برای پرداخت مستقیم هزینه آن ، و نه از طریق اپل یا Google کرد. این قانون اپل و گوگل را نقض کرده است که آنها همه این برنامه های پرداخت را مدیریت می کنند تا بتوانند از کارمزد 30 درصد استفاده کنند.

در پاسخ ، اپل Fortnite را برای فروشگاه خود ممنوع کرد. گوگل بعداً همین کار را کرد. افی آماده بود. او طرفداران خود را در اطراف هشتگ #FreeFortnite جمع کرد و ویدیویی را تنظیم کرد که تبلیغ معروف “1984” اپل را تنظیم می کند ، که اپل را به عنوان یک فرومایه معرفی می کند. در این تقلید یک شخصیت شرور با عینک آفتابی یکسان با تیم کوک ، مدیر عامل شرکت اپل ، ظاهر شد.

روز یکشنبه ، اپیک میزبان یک مسابقه بازی #FreeFortnite بود که به عنوان جایزه کلاه هایی به اپل و فیلم های دیجیتال ارائه می داد. و سوئینی؟ او همچنین با هم بازی می کرد.

مجله نیویورک تایمز

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/6Hw2v
clck.ru/R7c5x
u.nu/2k0pj
ulvis.net/LAk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *