Fortnite را در یک جنگ صلیبی علیه اپل و گوگل ایجاد می کند


جنگ صلیبی عمومی سوینی در طول سالها علیه جالوت های تکنولوژیک بیانگر این است که مسئله چیزی نیست که وی به راحتی کنار بگذارد. نزدیکان گفتند که این دعوا به خاطر پول یا خودخواهی نبوده است. در عوض ، آنها گفتند ، این یک اصل غیر مستقیم است.

بردلی توهيگ ، سرمايه گذار شركت Lightspeed Venture Partners كه در Buffy سرمايه گذاري كرده است ، گفت: “او چشم اندازي از جهان را عادلانه و باز مي بيند.”

بروس استین ، مدیرعامل استارت آپ aXiomatic و سرمایه گذار در Epic ، گفت: “او قبل از داشتن پول غیر اصولی اصول گرا بود.”

ادعاها

چقدر عمیق احساس سوئینی نسبت به قدرت فن آوری باشد ، این مسئله مهم خواهد بود که نبرد با اپل و گوگل افزایش یابد. روز دوشنبه ، یک قاضی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در شمال کالیفرنیا به طور موقت اپل را از قطع پشتیبانی از ابزار توسعه نرم افزار Epic به نام Unreal Engine جلوگیری کرد. قاضی ، که تقاضا نکرد اپل Fortnite را به فروشگاه برنامه بازگرداند ، ماه آینده مجدداً در این مورد تصمیم می گیرد.

ماه گذشته ، سوئینی 49 ساله در مصاحبه ای اظهار داشت که سهم تحقیقات ضد انحصاری در مورد غول های فناوری مانند اپل و گوگل کوچکتر از آینده بشریت نیست. وی گفت: “در غیر این صورت شما این شرکت ها را دارید که تمام معاملات و همه صحبت ها را کنترل می کنند.” وی با استناد به ادعاهای فعال حاضر به مصاحبه برای این مقاله نشد ، اما در توییتر نوشت که “با سیستم عامل های باز و تغییر سیاست هایی که به همان اندازه برای همه کارآفرینان سودمند است مبارزه می کند.”

Mario 3D All-Stars ده ها دنیای کلاسیک را زنده می کند
بیشتر بخوان!

آدام ساسمن ، رئیس جمهور افی ، روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت: “من فکر نمی كنم كه مانع از آن شویم كه آنچه را كه صحیح می دانیم قبول نكنیم.” “ما همیشه کوتاه مدت را فدای بلند مدت خواهیم کرد.”

توسعه دهندگان دیگر هدف Epic را در پیش گرفته اند. Spotify ، برنامه پخش موسیقی و Match Group ، سازنده برنامه های دوست یابی مانند Tinder ، بیانیه هایی را منتشر کرده اند که از اقدامات Epic ستایش می کنند. در یک نظرسنجی حقوقی روز یکشنبه ، افی همچنین پشتیبانی مایکروسافت از آن را بیان کرد.

او اصولاً قبل از پول داشتن اصولگرا بود.

بروس استین ، مدیر عامل شرکت استارتاپ AXiomatic و سرمایه گذار در Epic

اما از دید بسیاری دیگر ، سوئینی با نبردی در برابر آلیا روبرو است. در مکالمات با ده نفر از سرمایه گذاران و مدیران سابق Epic و همچنین با سازندگان بازی ها و تحلیل گران صنعت بازی ، بسیاری گفتند که آنها از موقعیت سوینی حمایت می کنند ، اما تعداد کمی انتظار داشتند که او بر تمام خواسته های خود در برابر اپل و گوگل غلبه کند.

آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.
بیشتر بخوان!

دان ایوز ، تحلیلگر وودبوش اوراق بهادار ، در حالی که Epic شرایط App Store را نقض کرد ، گفت: “این یک نبرد سخت است که آنها در دادگاه اپل را شکست دهند.”

روز دوشنبه هنگامی که از اپل برای توضیح خواسته شد ، به آخرین دادخواست خود اشاره کرد و در آن گفت که “اورژانس” حماسه کاملاً مربوط به آثار خود اپیک است. ” گوگل گفت که “از فرصت ادامه بحث ما با Epic و بازگرداندن Fortnight به Google Play استقبال می کند.”

سوئینی که در پوتوماک ، مریلند بزرگ شده و پدرش در آژانس دفاع نقشه برداری کار می کرد ، از کودکی وارد فناوری شد. در سن 9 سالگی ، او رمزگذاری روی رایانه Apple II را فرا گرفت. در سال 1991 ، او به عنوان دانشجوی دانشگاه ، Photomac Computer Systems را شروع کرد و از زیر پست والدینش بازی ها را روی دیسک ها می فروخت.

اپل به دنبال خسارت از خالق Fortnite در اختلافات مربوط به فروشگاه برنامه است
بیشتر بخوان!

اپل و گوگل برای دور زدن سیستم های پرداخت خود فروشگاه Fortnite خود را که بیش از 350 میلیون نفر بازی می کنند ، ممنوع کرده اند.اعتبار:بر روی چه کسی

وی سرانجام دانشگاه مریلند را ترک کرد و در آنجا مهندسی مکانیک خواند. در سال 1992 او نام شرکت خود را به Epic MegaGames تغییر داد ، سپس “Mega” را حذف کرد و شرکت تازه کار را به کارولینای شمالی منتقل کرد.

Epic که اکنون در کاری ، کارولینای شمالی واقع شده است ، شروع به صدور مجوز از ابزارهای گرافیکی و بازی سازی – مانند Unreal Engine – به سایر شرکت ها کرده است. این یک منبع درآمد منظم شد ، و ماهیت بازدیدها یا کسب و کارهای بازی را از بین برد.

در طول سال ها سوینی همچنین برای حفظ کنترل اپیک که متعلق به شخص خصوصی است ، سخت کوشانه کار کرده است. در سال 2012 ، وقتی اپیک به فکر فروش خود افتاد ، دو گزینه پیدا کرد: این می تواند اکثریت سهام خود را به قیمت 800 میلیون دلار به برادران وارنر بفروشد ، یا سهام اقلیت را با همان ارزش به Tencent بفروشد ، شرکت اینترنتی چینی گفت: یک مرد با دانش در بحث ها

نقد و بررسی Marvel Avengers: یک مورد مختلط شگفت انگیز
بیشتر بخوان!

اگرچه برنامه وارنر مزایای بالقوه تجاری بیشتری داشت ، اما اپیک با Tencent همراه شد و این امر کنترل سوئینی را بر عهده داشت.

تضاد او نسبت به سیستم عامل های بزرگ فناوری چند سال بعد هنگامی که Epic شروع به ساخت Fortnite کرد ، یک بازی جنگی به سبک Royal Battle که بعداً به حالت خلاقانه تری گسترش یافت که بازیکنان می توانستند بازی ها و چالش های خود را بسازند.

سوئینی در ماه جولای در مصاحبه ای گفت: “ما می خواستیم بازی های آنلاین بسازیم و با مشتریان خود ارتباط مستقیم داشته باشیم.” وی افزود که دریافت که هزینه های فروشگاه های برنامه به این معنی است که گاهی اوقات اپل و گوگل می توانند درآمد بیشتری نسبت به سازندگان آن در بازی کسب کنند.

وی گفت: “این کاملا ناعادلانه است.” “این نشان می دهد بازار از کنترل خارج شده است.”

سوینی یک بار از نبرد با یک غول فناوری کنار کشید. در ماه آوریل ، دو سال پس از عرضه Fortnite در خارج از فروشگاه Google Play ، Epic با پیشنهاد بازی از طریق فروشگاه موافقت کرد. وی گفت این کار را انجام می دهد زیرا کاربران برای بارگیری و به روزرسانی برنامه در خارج از فروشگاه Play با “پنجره های بازشو امنیتی ترسناک و تکراری” روبرو می شوند.

بهترین VR مصرف کننده هنوز با هشدار جدی روبرو شده است
بیشتر بخوان!

ادعاها

با این وجود ، سوینی از انگشت گذاشتن در فروشگاه App Apple و Google Play Store ترس نداشت. در این ماه Epic شروع به تشویق کاربران برنامه های تلفن همراه Fortnite کرد تا هزینه آن را مستقیماً بپردازند ، نه از طریق اپل یا Google. این قانون اپل و گوگل را نقض کرده است که آنها همه این برنامه های پرداخت را مدیریت می کنند تا بتوانند از کارمزد 30 درصد استفاده کنند.

در پاسخ ، اپل Fortnite را برای فروشگاه خود ممنوع کرد. گوگل بعداً همین کار را کرد. افی آماده بود. او طرفداران خود را در اطراف هشتگ #FreeFortnite جمع کرد و ویدئویی را منتشر کرد که تبلیغ معروف “1984” اپل را تنظیم می کند ، که اپل را به عنوان یک فرومایه معرفی می کند. در این تقلید یک شخصیت شرور با عینک آفتابی عین عینک تیم کوک ، مدیرعامل اپل ، ظاهر شد.

روز یکشنبه ، اپیک میزبان یک مسابقه بازی #FreeFortnite بود که به عنوان جایزه کلاه هایی به اپل و فیلم های دیجیتال ارائه می داد. و سوئینی؟ او همچنین با هم بازی می کرد.

مجله نیویورک تایمز

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/zABsp
clck.ru/R7Rte
u.nu/wslzx
ulvis.net/gTq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *