Galaxy Z Fold 2 سامسونگ هنوز ناهموار است


اجرای همزمان چندین برنامه در صفحه بزرگ و گسترده 7.6 اینچی بسیار عالی است ، زیرا من می توانم همزمان با هماهنگی یک رویداد ، ایمیل ، پیام و Chrome را همزمان باز کنم.

باتری نیز بسیار چشمگیر است. من از یک تلفن سنگین استفاده می کنم و بازی های زیادی انجام می دهم ، اما هنوز هشدار کمتری از باتری را ندیده ام. این با توجه به روشن بودن هر دو صفحه نمایش و سازگاری با 5G بسیار تعجب آور است.

با این حال ، حتی اگر همه اینها هیجان انگیز و عالی باشد ، اما با استفاده از تلفن و رایانه لوحی کاری بهتر و راحت تر نمی توانستم انجام دهم. 3000 دلار می تواند این دو مورد را خریداری کند.

بهترین VR مصرف کننده هنوز با هشدار جدی روبرو شده است
بیشتر بخوان!

https://www.youtube.com/watch؟v=TXRbFnRf4X4

در دفعات قبلی ، وقتی می توانستیم به جاهایی برویم ، و من اغلب فقط با تلفن ، هدفون و کلید به سیدنی پرواز می کردم و می رفتم ، بسیار عالی بود. اما مدتی دیگر قادر به انجام این کار نخواهیم بود ، بنابراین زمان وخیم شدن مشکلات باید منتظر نسل سوم باشیم.

برای مبتدیان ، این تلفن در تماس های تلفنی دستی بد است. ضخامت و جمع شدن باعث می شود که نگه داشتن آن در گوش بسیار ناخوشایند باشد و بلندگو در بالای گوشی قرار دارد ، بنابراین یافتن نقطه شیرین به سختی امکان پذیر است. من می دانم که تماس های تلفنی واقعی دیگر نقطه فروش تلفن ها نیستند ، اما تلفن ها باید حداقل وانمود کنند که تلفن هستند. و حتی نمی توانید آن را تا بزنید.

معضل اجتماعی دنیای جدید و دلهره آوری را روشن می کند
بیشتر بخوان!

هر دو صفحه از نظر اندازه و نسبت ابعاد در دو طرف راحتی قرار می گیرند. قسمت جلوی آن برای یک خواندن بسیار طولانی بسیار باریک است ، اما مجبور بودن همیشه تلفن را باز کنید تا کاری مهم انجام دهید ، باعث افزایش زمان و نقطه اصطکاک می شود ، به این معنی که همه چیز کمی بیشتر طول می کشد. در همین حال صفحه داخلی ممکن است خیلی بزرگ باشد تا بتواند آن را راحت در رختخواب نگه دارد. تجربه تایپ خوبی ایجاد نکنید. همانطور که انتظار دارید تقریباً هیچ برنامه ای برای این اشکال صفحه طراحی نشده است و تعداد کمی به خوبی با آنها سازگار می شوند.

اپل به دنبال خسارت از خالق Fortnite در اختلافات مربوط به فروشگاه برنامه است
بیشتر بخوان!

ادعاها

شکل و محور به این معنی است که شما نمی توانید یک قاب کامل روی آن قرار دهید ، بنابراین شرم آور است که سامسونگ تلفن را به عنوان نرم و صاف ترین ماده شناخته شده برای بشر ساخته است. بنابراین ، در دست گرفتن آن نه تنها خیلی راحت نیست ، بلکه از آن محافظت نمی شود و می تواند در هر ثانیه بلغزد و خرد شود. بعلاوه ، در برابر آب و گرد و غبار مقاوم نیست ، بنابراین نمی توانید از آن برای خواندن دستور العمل کنار آرد استفاده کنید.

نگین Indie اثر تکرار شونده ای دارد ، بهتر از همیشه
بیشتر بخوان!

شاید اگر تلفن کمی گسترده تر بود به طوری که صفحه نمایش جلو از نسبت تصویر یک تلفن معمولی برخوردار بود ، برنامه های سازگار تری وجود داشت و صفحه داخلی می توانست یک صفحه کلید تمام اندازه را در خود جای دهد؟ می تواند خوب باشد.

به طور کلی ، فناوری گوشی تاشو بسیار هیجان انگیز است و این بار با Z Fold 2 مرا از هم پاشید. من خیلی می خواهم این تلفن را دوست داشته باشم زیرا می بینم که این فناوری نحوه استفاده از تلفن من را تغییر خواهد داد و در آینده بسیار راحت تر خواهد بود. اما گرچه این دو برای گروه خاصی از افراد مناسب خواهد بود ، حداقل باید منتظر نسل سوم باشیم تا اینکه برای توده مردم آماده شود.

سوار شدن بر غول سهام سلفی ها را نشان می دهد
بیشتر بخوان!

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/vjwQF
clck.ru/RS6GQ
u.nu/t7z93
ulvis.net/Ldnr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *