Galaxy Z Fold 2 سامسونگ هنوز ناهموار است


اجرای همزمان چندین برنامه در صفحه بزرگ و گسترده 7.6 اینچی بسیار عالی است ، زیرا من می توانم همزمان با هماهنگی یک رویداد ، ایمیل ، پیام و Chrome را همزمان باز کنم.

باتری نیز بسیار چشمگیر است. من از تلفن سنگین استفاده می کنم و بازی های زیادی انجام می دهم ، اما هنوز پیامی در مورد ضعف باتری ندیده ام. این با توجه به روشن بودن هر دو صفحه نمایش و سازگاری 5G بسیار تعجب آور است.

با این حال ، حتی اگر همه اینها هیجان انگیز و عالی باشد ، اما با استفاده از تلفن و رایانه لوحی کاری بهتر و راحت تر نمی توانستم انجام دهم. 3000 دلار می تواند این دو مورد را خریداری کند.

اپل آیفون 12 5G منتشر شد
بیشتر بخوان!

https://www.youtube.com/watch؟v=TXRbFnRf4X4

در دفعات قبلی ، وقتی می توانستیم به جاهایی برویم ، و من اغلب فقط با تلفن ، هدفون و کلید به سیدنی پرواز می کردم و می رفتم ، بسیار عالی بود. اما برای مدتی دیگر نمی توانیم این کار را انجام دهیم ، بنابراین زمان بیشتری وجود دارد که صبر کنیم تا نسل سوم بدتر شود.

برای مبتدیان ، این تلفن تماس های تلفنی بدی ندارد. ضخامت و جمع شدن باعث می شود که نگه داشتن آن در گوش بسیار ناخوشایند باشد و بلندگو در بالای گوشی قرار دارد ، بنابراین یافتن نقطه شیرین به سختی امکان پذیر است. من می دانم که تماس های تلفنی واقعی دیگر نقطه فروش تلفن ها نیستند ، اما تلفن ها باید حداقل وانمود کنند که تلفن هستند. و حتی نمی توانید آن را تا بزنید.

اپل در حال گسترش شبکه خود با بسته های اشتراک جدید است
بیشتر بخوان!

هر دو صفحه از نظر اندازه و نسبت ابعاد در دو طرف راحتی قرار می گیرند. قسمت جلوی آن برای خواندن برای مدت طولانی بسیار باریک است ، اما نیاز به همیشه باز کردن قفل تلفن برای انجام کار قابل توجهی باعث افزایش زمان و نقطه اصطکاک می شود ، به این معنی که همه چیز کمی بیشتر طول می کشد. در همین حال صفحه داخلی ممکن است خیلی بزرگ باشد تا بتواند آن را راحت در رختخواب نگه دارد. تجربه تایپ خوبی ایجاد نکنید. همانطور که انتظار دارید تقریباً هیچ برنامه ای برای این اشکال صفحه طراحی نشده است و تعداد کمی به خوبی با آنها سازگار می شوند.

ملبورنی ها یک بازی را در حین قفل کردن اعلام می کنند
بیشتر بخوان!

ادعاها

شکل و محور به این معنی است که شما نمی توانید یک قاب کامل روی آن قرار دهید ، بنابراین شرم آور است که سامسونگ تلفن را به عنوان نرم و صاف ترین ماده شناخته شده برای بشر ساخته است. بنابراین ، در دست گرفتن آن نه تنها خیلی راحت نیست ، بلکه از آن محافظت نمی شود و می تواند در هر ثانیه بلغزد و خرد شود. بعلاوه ، در برابر آب و گرد و غبار مقاوم نیست ، بنابراین نمی توانید از آن برای خواندن دستور العمل کنار آرد استفاده کنید.

فیس بوک خواستار ترول "حجمی" توسط کمیساریای ایمنی شده است
بیشتر بخوان!

شاید اگر تلفن کمی گسترده تر بود به طوری که صفحه نمایش جلو از نسبت تصویر یک تلفن معمولی برخوردار باشد ، برنامه های بیشتری مطابقت داشته باشند و صفحه داخلی بتواند یک صفحه کلید تمام اندازه را در خود جای دهد؟ می تواند خوب باشد.

به طور کلی ، فناوری گوشی تاشو بسیار هیجان انگیز است و این بار با Z Fold 2 مرا از هم پاشید. من این تلفن را آنقدر دوست دارم که می بینم این فناوری نحوه استفاده از تلفن من را تغییر خواهد داد و در آینده بسیار راحت تر خواهد بود. اما گرچه این دو برای گروه خاصی از افراد مناسب خواهد بود ، اما حداقل قبل از آماده شدن برای توده ها باید منتظر نسل سوم باشیم.

هزینه پایین ساعت اپل برنده است
بیشتر بخوان!

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/otdkk
clck.ru/R6ZxM
u.nu/3201j
ulvis.net/Oti

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *