Google Pixel 4a و سایر تلفن های هوشمند عالی زیر 1000 دلار


با راه اندازی Pixel 4a در استرالیا در ماه آینده ، گوگل بار دیگر حد انتظار دستگاه های ارزان قیمت را افزایش داده است. Pixel 4a با ارائه نوعی تجربه روان و روان که انتظار می رود در یک گوشی پرچمدار مانند گلکسی S20 یا آیفون 11 – به همراه یکی از بهترین تجربه دوربین در هر گوشی – با نصف قیمت یک دستگاه لوکس ، بحث در مورد خرید یک گوشی هوشمند 1000 دلاری + را دشوار کند.

M1 MacBooks رقابت را با قدرت و سرسختانه توزیع می کند
بیشتر بخوان!

سال گذشته یک پیکسل 3a 649 دلاری یک کشف میان رده بود ، اما این رقابت به شکل سامسونگ ، اپل و سازندگان دستگاه های چینی مختلف ظاهر شد. اکنون که گوگل به صفحه نمایش بزرگتر ، پردازنده سریعتر ، حافظه بیشتر ، ویژگی های هوش مصنوعی هوشمندتر و طراحی مدرن تری اضافه کرده است ، در حالی که حتی از قیمت نیز تراشیده می شود ، مطمئناً می گویم که این بهترین گوشی هوشمند است.

چرا باید طلوع نسل جدید کنسول های بازی را تماشا کرد
بیشتر بخوان!

Pixel 4a 599 دلاری در اکثر واژه ها با 749 دلار + آیفون SE مقایسه می شود ، اگرچه پیشنهاد بودجه اپل غنی تر است.اعتبار:تیم بیگز

599 دلار 4a که از 10 سپتامبر وارد بازار می شود ، طبق استانداردهای پرچمدار سال 2020 کوچک است ، فقط 143 گرم وزن دارد و صفحه نمایش OLED تیز و 5.8 اینچی دارد. طراحی فیزیکی مینیمالیستی با پلاستیک مشکی مات در پشت ، دکمه پاور سبز بسیار روشن و نمایشگر در قسمت جلوی آن فقط توسط یک دوربین سلفی در گوشه گوشه قطع می شود. این مدرن ترین ظاهری است که گوگل تاکنون تولید کرده است ، اگرچه این شرکت ترجیح داد جک هدفون 3.5 میلی متری را حفظ کند.

یکی از کارمندان سابق گوگل خواستار تنظیم بودجه مطبوعاتی توسط Big Tech است
بیشتر بخوان!

سادگی طراحی به نرم افزاری تمیز ، ابتکاری ، بدون پف و استفاده از آن خوشحال می شود ، خصوصاً در مقایسه با سایر اندرویدها با قیمت پایین. تمرکز این دستگاه بر تهیه هر آنچه که شما نیاز دارید و بسیار اندک اضافی است ، با خدمات گوگل و هوش مصنوعی به جای اجزای قدرتمند و گران قیمت ، انجام کارهای سنگین است.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Cw7Ax
clck.ru/R7k4j
u.nu/i58tc
ulvis.net/N4f

بانک های استرالیایی مراحل قانونی را علیه غول رمزنگاری Ripple آغاز می کنند
بیشتر بخوان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *