HomeCo در حال آماده سازی یک شناور جدید با 220 میلیون دلار معاملات مرکز خرید است


این شرکت علاقه مند است تا در ماه نوامبر در زمینه پیشنهادات ارزش بازار در حدود 500 میلیون دلار لیست کند و برای سرمایه گذاران خرد مانند Float Homco در نظر گرفته شده است.

والدین HomeCo که مدل خرده فروشی راحت آن از سایتهای سخت افزاری ناموفق Woolworths رشد کرد ، اواخر سال گذشته راه اندازی شد. این شرکت بودجه های مدیریتی خود را به 1.2 میلیارد دلار افزایش داده و با وجود همه گیری جهانی ، 5 درصد افزایش ارزش دارایی را شاهد بوده است.

سایر گزینه های امسال که باید ببینید
بیشتر بخوان!

متیو گراودز ، بانکدار سابق UBS ، خانواده اولی و جان سیمون بنیانگذار وام سرمایه Aussie نیز سال گذشته از جنبش HomeCo حمایت کردند.

در ارائه شناور ، HomeCo Daily Needs REIT پیش بینی بازده توزیع 5 درصد و ساختار سرمایه محافظه کارانه با دامنه دنده هدف 30-40 درصد است.

ادعاها

کارگزاران شناور Goldman Sachs و Macquarie Capital خواهند بود و هیئت مدیره شامل آژانس های املاک Simon Tuxen ، سابقاً از Westfield و Simon Shashfak از Stockland به عنوان مدیران مستقل غیر ارشد است.

تاج جدیدی از خاکستر سلف ناکارآمد او پدیدار خواهد شد
بیشتر بخوان!

اعتماد عمداً بر روی راحتی و نیازهای روزمره و تنوع شدید بین مستاجران ، بخشها و جغرافیاها متمرکز خواهد شد.

آقای مدیرعامل HomeCo آقای دی پیلا گفت پیشنهاد REIT روزانه HomeCo مطابق با بیانیه HomeCo ، توسعه و مدیریت استراتژی HomeCo است.

آقای دی پیلا گفت: “این به ایجاد بستر برای HomeCo کمک کرده است تا از طریق بازیافت سرمایه اضافی و جریان های مداوم هزینه مدیریت از دارایی های تحت مدیریت ، ارزش و رشد بیشتری داشته باشد.”

واقعیت تلخ اقتصادی پیش روی ترامپ و بایدن
بیشتر بخوان!

“املاک اعلام شده HomeCo Daily Needs REIT را با مواجهه اضافی با راهروهای رشد عمده در کلانشهر غربی سیدنی فراهم می کند و دارایی های مهم بذر برای نیازهای روزانه REIT را تشکیل می دهد.”


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/giPcM
clck.ru/R5of5
u.nu/urqh8
ulvis.net/Lm3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *