Mario 3D All-Stars ده ها دنیای کلاسیک را زنده می کند


همه ستاره های سه بعدی شامل نسخه های تازه شده از کشور نیست ، اما خروجی های بهینه شده اصلی است. هر کدام در ابتدا برای به نمایش گذاشتن قابلیت های منحصر به فرد سیستم خود طراحی شده بودند ، بنابراین این خطر وجود داشت که در تغییر سوئیچ خجالت آور باشند اما در کل این تنظیمات ظریف هستند. آسانتر خواهد بود برای درخواست بیشتر – یک سیستم دوربین مناسب برای 64، تصفیه برخی از لبه های ناهموار b نور خورشید، نقص Super Mario Galaxy 2 – اما در حال حاضر این بهترین نسخه های رسمی موجود برای سه بازی شگفت انگیز هستند.

64. ماریو با گرافیک زاویه دار و توضیحات عالی درباره اصول اساسی بازی ویدیویی ، عصر خود را نشان می دهد ، اما با این وجود شگفت انگیز است که نینتندو در اولین تلاش خود به چه دردی رسیده است. این اولین بازی بود که دویدن در 3D را احساس خوبی می کرد و از بسیاری جهات هنوز حیاتی و مهیج است.

قلعه هلو و 15 دنیای متنوع در هر گوشه ای پر از راز و پاداش است ، در حالی که مأموریت هایی مانند Union Penguin چه با کودک خود و چه فریب یک مارماهی عظیم از غرق کشتی برای همیشه در حافظه بسیاری و چیزهای دیگر سوزانده می شوند. برخی از مقاصد اکنون باطنی به نظر می رسند ، اما از شکار سکه های قرمز در دامنه های برفی کوه خنک گرفته تا گرفتن نارس در دم آن و موفقیت در مین های انفجاری ، این شکار 120 ستاره در سال 2020 کاملاً ارزشمند است.

M1 MacBooks رقابت را با قدرت و سرسختانه توزیع می کند
بیشتر بخوان!

این نسخه تغییرات فراتر از وضوح را به 720p افزایش داده است (با میله های سیاه ؛ این صفحه عریض نیست) ، از جمله برخی موارد جالب دیگر که در اصل فقط در نسخه “Shindou” ژاپن وجود داشت ، مانند پشتیبانی کامل از لرزش برای کنترلر. همه متن ها و همچنین برخی از عناصر و بافت های خاص دو بعدی تمیز شده اند تا با ظاهر تیز گرافیک سه بعدی مطابقت داشته باشند و بازی را نسبت به نسخه های رسمی دیگر بسیار زیباتر کند.

کاوش در قلعه هلو هنوز یک تجربه جادویی است و اکنون حتی واضح تر است.

ماریو آفتاب، که در آن تفرجگاه ماریو با یک کوزه آب خوب به آن ملحق می شود و به دلیل خرابکاری زندانی شده است ، یک بازی کاملا عجیب و غریب با فضای ساحل است.

اپل تاریخ دیگری را برای یک رویداد رسانه ای اعلام می کند که انتظار می رود این رویداد بیشتر روی Mac باشد
بیشتر بخوان!

بعدی 64. ماریو این کار هرگز آسان نخواهد بود و نینتندو با ساختن تمام شخصیت های طراحی شده و طراحی های دشمن – که بسیاری از آنها به سختی دوباره دیده شده اند – و تمایل به روایتی عجیب ، چیز متفاوتی را انتخاب کرده است و بنظر می رسد تا سال 2018 بن بست تکاملی این مجموعه باشد. سوپر ماریو ادیسه.

عجیب است نور خورشید گوسفند سیاه نیست. اصول اولیه 64 توسط FLUDD گسترش یافته و تقویت می شود. یک کوله پشتی پمپ آب که به شما امکان می دهد برای تعامل با معماها و آدم های بد ، برای مدت کوتاهی معلق شوید یا جلوی خود شلیک کنید. این یک بازی پیچیده و دشوار است ، گاهی اوقات یک اتفاق ناگوار است ، اما جزیره دلفینو و ساکنان آن احمقانه و خنده دار هستند در حالی که نه دنیای اقیانوس گسترده و جادویی هستند.

نقد و بررسی Marvel Avengers: یک مورد مختلط شگفت انگیز
بیشتر بخوان!

محیط گرمسیری و اثرات مایع فراگیر در صفحه نمایش Full HD و عریض خیره کننده است ، در حالی که بازتاب ها افزایش قابل توجهی در کیفیت داشته اند. برخی از نتایج توسعه سریع معروف بازی هنوز مشخص هستند – مانند برخی از اهداف دیوانه یا ناعادلانه – اما برخی دیگر شامل نرخ فریم نقطه ای و یک میدان دید تنگ تر هستند.

شما هرگز از پوشاندن بدن ماریو ، رفتن به یک چرخش سریع یا فرو رفتن در دریا خسته نمی شوید تا دوباره او را تمیز کنید.

شما هرگز از پوشاندن بدن ماریو ، رفتن به یک چرخش سریع یا فرو رفتن در دریا خسته نمی شوید تا دوباره او را تمیز کنید.

سرانجام، کهکشان ماریو در مورد صورت مستقیم است نور خورشید؛ برای اهداف شگفت آور و سریع آتش بیش از 40 کهکشان در آنجا موثر است و باعث می شود بازی های قبلی در مقایسه کند و تکراری به نظر برسند.

تمرکز بر حملات زمینی و بازی ثقل ثقل بعد جدیدی را به حرکت در اینجا می بخشد ، و هر زمان که از سیاره ای به سیاره دیگر منفجر شوید نمی دانید چه انتظاری داشته باشید. من به خصوص دوست دارم دشمنان آشنا و قدرت حماسی از کل تاریخ سریال ماریو در کنار مفاهیم کاملاً اصلی ظاهر شوند.

اپل "تجارت غیرمرتبط" اپیک را در میان یک درگیری Fortnite هدف قرار داده است
بیشتر بخوان!

کهکشان این همیشه یک بازی شگفت انگیز بوده است ، اما در Full HD می درخشد. هنر و طراحی بصری از ویدئوی مبهم V خلاصه می شود ، در نهایت با نمره زیبایی و وضوح ارکستر مطابقت دارد. و در حالی که نینتندو مجبور بود برخی تغییرات کنترل شده را در بازی های دیگر ایجاد کند ، اما واقعاً کار خود را برای تنظیم گذاشت کهکشان، جایی که به طور مداوم از نشانگر و عملکردهای کنترل از راه دور Wii استفاده می شود.

استفاده از Joy-Con در هر دست بسیار دقیق کنترل های اصلی را تکرار می کند ، اما بازی فوق العاده با کنترلر Pro نیز بازی می کند. اگر می خواهید یک دستیار را برای بازی سفارش دهید ، و اگر کنترل کننده های اضافی ندارید که از یک جوی استیک استفاده کنند به صورت خرج کن حالت “اشتراک ستاره” این دو بازیکن کامل است. اگر در موقعیت دستی هستید ، نشانگر به صفحه لمسی ترسیم می شود. خوشبختانه ، همه روش ها باعث می شوند که مچ دست فقط یک چرخش اختیاری باشد. فقط می توانید یک دکمه را فشار دهید.

پتانسیل Wi-Fi مورد پسند سرمایه گذاران مورس میکرو قرار گرفته است
بیشتر بخوان!
ماریو تبدیل به یک زنبور عسل می شود ، روی قاصدکی شناور می شود و جهان را در کهکشان ماریو نجات می دهد.

ماریو تبدیل به یک زنبور عسل می شود ، روی قاصدکی شناور می شود و جهان را در کهکشان ماریو نجات می دهد.

شایان ذکر است که برخلاف برخی از مجموعه های یکپارچهسازی با سیستمعامل ، همه ستاره های سه بعدی در واقع چیزی فراتر از نسخه های پاک بازی ها و سه موسیقی متن اصلی که می توانید در سوییچ گوش دهید ، ارائه نمی دهد. همچنین لازم به ذکر است که نینتندو ادعا می کند که فروش این مجموعه را در اواخر مارس 2021 متوقف می کند ، اما تصور اینکه بعداً این نسخه های بازی جداگانه در جایی فروخته نشود ، سخت است.

جدا از رمز و رازهای لجستیکی ، این مجموعه راهی عالی برای کشف یا تجربه مجدد سه قسمت مرتبط اما کاملاً متمایز از تاریخ نینتندو و بازی های ویدیویی است. این یک جشن جامع از ماجراهای سه بعدی ماریو نیست ، اما با این وجود بسیار لذت بخش است.

Super Mario 3D Stars جمعه ، 18 سپتامبر از سوئیچ منتشر شد.

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/fra3y
clck.ru/R6AFM
u.nu/pzl3i
ulvis.net/O1J

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *