Mario 3D All-Stars ده ها دنیای کلاسیک را زنده می کند


همه ستاره های سه بعدی شامل تجدید نظر نیست ، اما پورت های بهینه شده اصلی است. هرکدام در ابتدا برای به نمایش گذاشتن قابلیت های منحصر به فرد سیستم خود طراحی شده بودند ، بنابراین این خطر وجود داشت که در تعویض شرم آور باشند ، اما به طور کلی این تنظیمات ظریف هستند. آسان تر خواهد بود برای درخواست بیشتر – سیستم دوربین مناسب برای 64، تصفیه برخی از لبه های ناهموار b نور خورشید، نقص Super Mario Galaxy 2 – اما در حال حاضر این بهترین نسخه های رسمی موجود برای سه بازی شگفت انگیز هستند.

64. ماریو با گرافیک زاویه دار و توضیحات عالی درباره اصول اساسی بازی ویدیویی ، عصر خود را نشان می دهد ، اما با این وجود شگفت انگیز است که نینتندو در اولین تلاش خود به چه دردی رسید این اولین بازی بود که دویدن در 3D را احساس خوبی می کرد و از بسیاری جهات هنوز حیاتی و مهیج است.

قلعه هلو و 15 دنیای متنوع آن در هر گوشه ای پر از راز و پاداش است ، در حالی که مأموریت هایی مانند اتحادیه پنگوئن چه با کودک خود و چه یک مارماهی عظیم از غرق کشتی را غارت می کنند برای همیشه به یاد بسیاری از افراد می مانند. برخی اهداف اکنون باطنی به نظر می رسند ، اما از شکار سکه های قرمز در دامنه های برفی کوهی خنک گرفته تا گرفتن طعمه در دم آن و موفقیت در مین های انفجاری ، این شکار برای 120 ستاره در سال 2020 کاملاً ارزشمند است.

معضل اجتماعی دنیای جدید و دلهره آوری را روشن می کند
بیشتر بخوان!

این نسخه تغییرات فراتر از وضوح تصویر را به 720p افزایش داده است (با میله های سیاه ؛ این صفحه عریض نیست) ، از جمله برخی موارد جالب دیگر که در اصل فقط در نسخه “Shindou” ژاپن وجود داشت ، مانند پشتیبانی کامل از لرزش در کنترل کننده. تمام متن ها و همچنین برخی از عناصر و بافت های خاص دو بعدی تمیز شده اند تا با ظاهر تیز گرافیک سه بعدی مطابقت داشته باشند و بازی را نسبت به نسخه های رسمی دیگر بسیار زیباتر کند.

کاوش در قلعه هلو هنوز یک تجربه جادویی است و اکنون حتی واضح تر است.

ماریو آفتاب، که در آن تفرجگاه ماریو با یک کوزه آب خوب به آن ملحق می شود و به دلیل خرابکاری زندانی می شود ، یک بازی کاملا عجیب و غریب با فضای ساحل است.

پوشیدنی جدید و خزنده سلامت آمازون صدا و بدن شما را تجزیه و تحلیل می کند
بیشتر بخوان!

بعدی 64. ماریو این کار هرگز آسان نخواهد بود و نینتندو با ساختن همه طرح های جدید شخصیت و دشمن – که بسیاری از آنها به سختی دوباره دیده شده است – و تمایل به روایتی عجیب ، چیزی متفاوت را انتخاب کرده و بنظر می رسد تا سال 2018 بن بست تکاملی این مجموعه باشد. سوپر ماریو ادیسه.

عجیب است ، اما نور خورشید گوسفند سیاه نیست. اصول اولیه 64 توسط FLUDD گسترش یافته و تقویت می شود. یک کوله پشتی پمپ آب که به شما امکان می دهد برای تعامل با معماها و آدم های بد ، برای مدت کوتاهی معلق شوید یا جلوی خود شلیک کنید. این یک بازی پیچیده و دشوار است ، گاهی اوقات اشکالی ندارد ، اما جزیره دلفینو و ساکنان آن احمقانه و خنده دار هستند در حالی که نه دنیای اقیانوس گسترده و جادویی هستند.

محیط گرمسیری و اثرات مایع فراگیر در صفحه نمایش Full HD و عریض خیره کننده است ، در حالی که بازتاب ها افزایش قابل توجهی در کیفیت داشته اند. برخی از نتایج توسعه معروف بازی سرعت هنوز هم مشخص هستند – مانند برخی از اهداف تحریف شده یا ناعادلانه – اما برخی دیگر شامل نرخ فریم نقطه ای و یک میدان دید تنگ تر هستند.

اپل در حال افزایش تولید آیفون 5G است
بیشتر بخوان!
شما هرگز از پوشیده شدن ماریو در گو ، یا رفتن به یک چرخش سریع یا فرو رفتن در دریا خسته نمی شوید تا دوباره او را تمیز کنید.

شما هرگز از پوشاندن بدن ماریو ، رفتن به یک چرخش سریع یا فرو رفتن در دریا خسته نمی شوید تا دوباره او را تمیز کنید.

سرانجام، کهکشان ماریو در مورد صورت مستقیم است نور خورشید؛ برای اهداف شگفت آور و سریع آتش بیش از 40 کهکشان موجود موثر است و باعث می شود بازی های قبلی در مقایسه کند و تکراری به نظر برسند.

تمرکز بر حملات زمینی و بازی جاذبه ثابت ، جنبه جدیدی را برای حرکت در اینجا به ارمغان می آورد ، و هر بار که از سیاره ای به سیاره دیگر دور شوید ، به طور جدی نمی دانید چه انتظاری داشته باشید. من مخصوصاً دوست دارم که دشمنان آشنا و قدرت گیشه از کل تاریخ سری ماریو در کنار مفاهیم کاملاً اصلی ظاهر شوند.

اپل اولین ابزار ضد ردیابی را در نرم افزار آیفون به تأخیر می اندازد
بیشتر بخوان!

کهکشان این همیشه یک بازی شگفت انگیز بوده است ، اما در Full HD می درخشد. هنر و طراحی بصری از ویدئوی مبهم Vy آزاد شده و در نهایت نمره فوق العاده ارکستر را با زیبایی و وضوح مطابقت می دهد. و در حالی که نینتندو مجبور بود برای بازی های دیگر تغییراتی در کنترل ها ایجاد کند ، واقعاً کار خود را برای تنظیم باقی گذاشت کهکشان، جایی که به طور مداوم از نشانگر و عملکردهای کنترل از راه دور Wii استفاده می شود.

با استفاده از Joy-Con در هر دست ، کنترل های اصلی بسیار دقیق تکرار می شوند ، اما بازی با Pro Controller نیز فوق العاده خوب عمل می کند. اگر می خواهید یک دستیار برای بازی استخدام کنید ، حالت “Star” با دو بازیکن کامل است و اگر کنترل کننده های اضافی ندارید که از یک جوی استیک به صورت جانبی استفاده می کنند ، به صورت خرچنگ کار می کند. اگر در موقعیت دستی هستید ، نشانگر به صفحه لمسی ترسیم می شود. خوشبختانه ، همه روش ها باعث می شوند که مچ دست فقط یک چرخش اختیاری باشد. فقط می توانید یک دکمه را فشار دهید.

معضل اجتماعی دنیای جدید و دلهره آوری را روشن می کند
بیشتر بخوان!
ماریو تبدیل به یک زنبور عسل می شود ، روی قاصدکی شناور می شود و جهان را در کهکشان ماریو نجات می دهد.

ماریو تبدیل به یک زنبور عسل می شود ، روی قاصدکی شناور می شود و جهان را در کهکشان ماریو نجات می دهد.

شایان ذکر است که برخلاف برخی از مجموعه های یکپارچهسازی با سیستمعامل ، همه ستاره های سه بعدی در واقع چیزی فراتر از نسخه های تمیز بازی ها و سه موسیقی متن اصلی که می توانید در Switch به آنها گوش دهید ، ارائه نمی دهد. همچنین لازم به ذکر است که نینتندو ادعا می کند که فروش این مجموعه را در اواخر مارس 2021 متوقف خواهد کرد ، اما سخت است تصور کنید که بعداً این نسخه های بازی به صورت جداگانه در جایی فروخته نشوند.

جدا از رمز و رازهای لجستیکی ، این مجموعه راهی خوب برای کشف یا تجربه مجدد سه قسمت مرتبط اما کاملاً متمایز از تاریخ نینتندو و بازی های ویدیویی است. این یک جشن جامع از ماجراهای سه بعدی ماریو نیست ، اما با این وجود بسیار جالب است.

Super Mario 3D Stars جمعه ، 18 سپتامبر از سوئیچ منتشر شد.

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/BNK1Y
clck.ru/R69kh
u.nu/1qhpo
ulvis.net/DH7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *