NAB برای ارائه یک رفع اشکال برای امنیت سایبری با Bugcrowd همکاری می کند


وقتی یک کسب و کار پروتکل های امنیتی خود را تعریف می کند ، درک میزان کارآیی آنها تا زمان آزمایش دشوار است.

یکی از راه های آزمایش پروتکل های امنیت سایبری شما استخدام شرکت های امنیتی شخص ثالث (مانند KnowBe4) برای انجام آزمایش نفوذ با استفاده از روش های معمول هکرها است. گزینه دیگر باز کردن چالش برای جهانیان و ارائه پاداش به هکرهای کلاه سفید برای افشای مسئولانه هرگونه آسیب پذیری کشف شده است.

جنرال موتورز از Hummer EV با برد 560 کیلومتر + ، Super Cruise ، دوربین های پایین و بالایی قابل جدا شدن رونمایی می کند
بیشتر بخوان!

NAB امروز با مشارکت شرکت امنیتی Bugcrowd ، از راه اندازی یک برنامه چند اشکال زدایی ، اولین برنامه در بانکداری استرالیا ، خبر داد.

پاداش NAB محققان امنیتی کنترل شده که آسیب پذیری کشف نشده در محیط NAB را آشکار می کنند شرکت کنندگان باید “Elite Trust Score” در بستر Bugcrowd داشته باشند.

Bugcrowd بستری است که توسط بزرگترین شرکتهای جهان از جمله Atlassian ، HP ، Twilio استفاده می شود

نیک مک کنزی گفت که امنیت سازمان ارشد شرکت های بزرگ NAB ، از طریق روش های کنترل شده از طریق منبع مخاطب ، به NAB کمک می کند تا توانایی های امنیتی سایبری موجود را آزمایش و تقویت کند ، بنابراین به محافظت از بانک و مشتریان در برابر تهدیدات سایبری کمک می کند.

“امنیت سایبری کنترل شده بر مخاطب و متمرکز بر مخاطبان ، بازرسان و متخصصان امنیتی ماهر منحصر به فرد را با دیدگاه های جدید گردهم می آورد تا نقاط ضعف دفاعی ما را که ارزیابی سنتی ممکن است از دست بدهد ، کشف کنند.

اقدامات پیشگیرانه امنیت سایبری در محیط مرتبط امروز که تهدیدهای جدید به طور مداوم کشف می شود ، ضروری است.

تنوع یک عامل حیاتی است اما اغلب استراتژی های امنیتی و کنترل را نادیده می گیرد. فراتر از “دستمزد پرداخت شده” به ما این توانایی را می دهد که مجموعه گسترده تری از محققان آموزش دیده اخلاقی را از سراسر جهان جذب کنیم. ”

NAB Enterprise Enterprise Security ، نیک مکنزی

“ما از همکاری با NAB برای تقویت استراتژی امنیتی ابتکاری آنها خوشحالیم.

علاوه بر اینکه یکی از اولین بانکهای استرالیایی است که از قدرت یک مدل امنیتی انبوه استفاده می کند ، NAB یک رویکرد امنیتی چند لایه را ایجاد کرده است که اکنون با جمعیت محققان امنیتی و پلت فرم Bugcrowd تکمیل می شود که به آسیب پذیری سریعتر و سریعتر کمک می کند. بینش عملی در مورد افزایش مقاومت آنها در برابر حملات سایبری ، “گوپتا گفت.

آشیش گوپتا ، مدیر عامل شرکت بوگکروف

در حالی که محققان در محیط های زنده کار خواهند کرد ، به هیچ اطلاعات مشتری دسترسی نخواهند داشت و فعالیت ها تاثیری در تجربه بانکی مشتریان NAB ندارند.

نقد و بررسی: هدفون JBL Quantum ONE برجسته اولین محصول بازی
بیشتر بخوان!

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.nab.com.au/about-us/security


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/332N5
clck.ru/R634s
u.nu/xcv5f
ulvis.net/ky1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *