Neuron Mobility اسکوترهای برقی را در آدلاید ، بریزبن ، داروین ، کانبرا و تاونزویل راه اندازی می کند.


اپراتور اجاره اسکوتر برقی استرالیایی Neuron Mobility اعلام کرد که با موفقیت 17 میلیون دلار سرمایه گذاری (12 میلیون دلار) به رهبری شرکت سرمایه گذاری استرالیایی Square Peg و GSR Ventures سرمایه گذاری کرده است.

این مبلغ کل بودجه سری A شرکت را به 43.2 میلیون دلار آمریکا (30.5 میلیون دلار) می رساند. سرمایه جدید شرکت را در موقعیتی قدرتمند قرار می دهد تا پس از COVID-19 گسترش در استرالیا را تسریع کند و از نظر نوآوری و ایمنی ، رهبری صنعت را حفظ کند.

نورون با مشارکت در سراسر استرالیا همکاری کرده است تا در هشت مکان از جمله آدلاید ، بریزبن ، داروین ، کانبرا و تاونزویل فعالیت کند.

این شرکت قصد دارد با گسترش به پنج شهر جدید در منطقه طی 12 ماه آینده ، این موضوع را حتی بیشتر توسعه دهد.

با این کار حدود 400 شغل ایجاد می شود که بین استرالیا و نیوزیلند مشترک است. در خارج از منطقه ، این شرکت راه اندازی Slough را اعلام کرده است ، اولین محل استقرار در انگلستان از تعدادی که شرکت قبل از پایان سال در آن فعالیت خواهد کرد.

مرور: کنسول های نسل بعدی Xbox X اینجا هستند
بیشتر بخوان!

اسکوترهای الکترونیکی در شهرهای پس از همه گیری شتاب بیشتری می گیرند

در پس زمینه COVID-19 ، شهرها و مصرف کنندگان در سراسر جهان در حال درک بالقوه اسکوترهای الکترونیکی به عنوان یک گزینه حمل و نقل ایمن ، راحت و از راه دور از نظر اجتماعی هستند. با وجود محدودیت های سفر بین المللی و بین المللی ، استرالیایی ها بیش از هر زمان دیگری به این مکان سفر می کنند و در بسیاری از شهرها اسکوترهای الکترونیکی باعث تقویت اقتصاد محلی می شوند.

در حین قفل شدن COVID-19 در استرالیا ، نورون گزارش داد که از هر 5 کاربر یک نفر هرگز سوار بر اسکوتر الکترونیکی نشده است و از آن زمان بسیاری ترجیح داده اند عادتهای سفر خود را به طور فعال تغییر دهند. سوارکاران استرالیایی و نیوزلند به طور فزاینده ای از فاصله اجتماعی ترس دارند و سوارکاران استرالیایی و نیوزیلندی میانگین مسافت اسکوتر سواری خود را 23٪ به 2.6 کیلومتر افزایش داده اند ، در حالی که مدت زمان متوسط ​​بیش از 14 دقیقه 10٪ افزایش یافته است.

“شهرهای سراسر جهان در حال بررسی مجدد سیستم های حمل و نقل خود هستند. بیشتر افراد به دنبال راهی ایمن ، ارزان و از نظر اجتماعی از راه دور برای سفر پس از COVID-19 هستند. این یک فرصت عالی برای ارائه دهندگان تحرک خرد است. تجربه ما در استرالیا ، همراه با بودجه تازه ، به ما کمک می کند تا رشد خود را در سراسر منطقه و خارج از آن.

رویکرد ما همیشه همکاری با شهرها و سازگاری برای تأمین نیازهای آنها بوده است – این امر منجر به تعداد معدودی از ابتکارات و ابتکارات جهانی شده است. ما در تلاش هستیم تا صنعت را در مورد ایمنی و عملیات پایدار هدایت کنیم و مجموعه ای کامل از ویژگی های جدید و هیجان انگیز را در اختیار داریم که به زودی منتشر خواهیم کرد.

شهرها به طور فزاینده ای به سمت تحرک خرد باز می شوند – در دو هفته گذشته ما در کانبرا و تاونزویل ، استرالیا افتتاح کردیم و اولین مکان خود را در انگلیس اعلام کردیم – زمان مناسب برای صادرات دانش خود به شهرهای جدید در سراسر جهان است. “

زاخاری وانگ ، مدیر عامل Neuron Mobility

بودجه توسط شرکت سرمایه گذاری خطرناک استرالیایی Square Peg متمرکز بر فناوری هدایت می شود که بیش از یک میلیارد دلار (1.4 میلیارد دلار) سرمایه متعهد را مدیریت می کند. نمونه کارهای جهانی Peg Square شامل بیش از 35 شرکت فناوری شامل Canva ، PropertyGuru ، Stripe و Fiverr است. Peg Square معتقد است که آخرین فناوری Neuron و مشارکت قوی با شوراها از عوامل اصلی موفقیت این شرکت است.

“DNA نورون نوآوری و همکاری است. این شرکت همچنان به ایجاد راه حل های جدید فن آوری برای حل چالش های حمل و نقل در هر یک از شهرها ادامه می دهد و آنها با شوراها همکاری می کنند تا آنها را به گونه ای اجرا کنند که نتایج بهتری را برای عموم مردم به ارمغان بیاورد. تعدادی از استارت آپ های جهانی و ایجاد آنها به عنوان رهبران صنعت. “

شریک میدان میخ ، توشر روی

هدف ساخته شده برای اجاره و ایمنی سوارکار

اسکوترهای الکترونیکی پیشرو در صنعت نورون به طور خاص برای اجاره و ایمنی سواران ساخته شده اند. این شرکت برای اولین بار یک بسته کامل را اجرا کرد پرچین پرچین، این امر به شوراها امکان می دهد تا کجا و با چه سرعتی اسکوترهای الکترونیکی را کنترل کنند. اسکوترهای الکترونیکی Neuron نیز اولین کسانی بودند که ظاهر شدند باتری های قابل تعویض برای عملیات سبزتر آنها اولین کسانی بودند که ادغام شدند راهنمایی صوتی به کاربران آموزش دهید تا با خیال راحت سوار شوند. Neuron همچنین اولین برنامه تحت کنترل جهان را راه اندازی کرد قفل کلاه ایمنی، که یک کلاه ایمنی برای اسکوترهای الکترونیکی بین سفرها به نفع سوارکارانی که از ایمنی آگاه هستند ، تضمین می کند.

NIO با استفاده از به روزرسانی های OTA در دو سال گذشته ، 131 ویژگی جدید به اتومبیل های برقی خود اضافه کرده است
بیشتر بخوان!

Neuron انواع نوآوری های دیگر از جمله a تشخیص سقط جنین یک ویژگی که می تواند تشخیص دهد که آیا یک اسکوتر الکترونیکی در کنار آن جا مانده است ، سپس به یک تیم عملیاتی هشدار می دهد تا آن را با خیال راحت قرار دهند. آ دکمه اضطراری 000 چه کسی می تواند تشخیص دهد کسی زمین خورده است و به موتورسوار کمک می کند تا با اورژانس تماس بگیرد. و ، “پیگیری سفر من” قابلیتی که به دوستان و خانواده سوار اجازه می دهد تا برای امنیت بیشتر و آرامش روان ، در زمان واقعی سفر اسکوتر الکترونیکی را دنبال کنند.

اولین ویدیوی بازنویسی FSD تسلا در عمل در خیابان های شهر را مشاهده کنید
بیشتر بخوان!

از آخرین دور تأمین اعتبار در دسامبر 2019 ، نورون در هشت شهر دیگر در استرالیا و نیوزیلند راه اندازی کرده و ورود خود به بازار انگلیس را اعلام کرده است. در حال حاضر ناوگان متشکل از 4000 اسکوتر الکترونیکی ، 400000 سوارکار استرالیایی و نیوزیلندی این شرکت نزدیک به 2 میلیون سفر و 4 میلیون مایل سفر در شهر را انجام داده اند.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/6uBi8
clck.ru/R8ZSj
u.nu/8zkgp
ulvis.net/lo7

ایالات متحده آمریکا: نام این شهر یکی از مهمترین کشورهای جهان ایران است.
بیشتر بخوان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *