Next Level Racing GT Lite یک شبیه ساز تاشو با قیمت عالی است


جدیدترین کابین خلبان از Next Level Racing GT Lite است که با هدف تهیه یک موتور سوار سطح متوسط ​​که می خواهد یک تجربه مسابقه GT بهبود یافته با قیمت بسیار مناسب داشته باشد ، تمرکز دارد.

مشابه F-GT Lite ، به گونه ای طراحی شده است که در صورت عدم استفاده قابل تنظیم و بسته بندی باشد. برای اطمینان از محصولی با کیفیت بالا برای جامعه مسابقه سیم کارت ، همین فرآیند تولید دوباره انجام شده است.

دولت استرالیا ، همانطور که برای اولین بار انجام می شد ، در حال بازسازی NBN با فیبر بیشتری است.
بیشتر بخوان!

عملکرد و ویژگی های برجسته شامل حفاری الکترونیکی تب دار برای نصب سخت مانند چرخ ها ، جعبه دنده ها و پدال ها برای ایجاد یک تجربه مسابقه ای سخت و همچنین کاملا مناسب برای اطمینان از اینکه کاربران از اندازه های مختلف می توانند راحت ترین مکان مسابقه را پیدا کنند.

GT Lite با تمام چرخ ها و پدال های اصلی سازگار است و از قبل برای Logitech ، Thrustmaster ، Fanatec حفاری شده و از چرخ هایی با گزینه های نصب گیره پشتیبانی می کند.

NAB برای ارائه یک رفع اشکال برای امنیت سایبری با Bugcrowd همکاری می کند
بیشتر بخوان!

پشتیبانی از Gear Shifter موجود می تواند در سمت چپ یا راست نصب شود. با توجه به جامعه پرواز ، GT Lite همچنین با نسخه آینده بسته پرواز GT Lite / F-GT Lite سازگار است که در سه ماهه اول سال 2021 منتشر می شود.

“GT Lite محصولی است که ما در Next Level Racing به خصوص از آن بسیار هیجان زده هستیم. ما نظرات زیادی از مشتریان و جامعه در مورد F-GT Lite داشتیم و دیدگاه ما این بود که چگونه می توان کابین خلبان تاشو را برای موتورسواران جدید سیم کارت در سراسر جهان ارزان تر و قابل دسترسی تر کرد. چه کسی ممکن است نیاز به قرار دادن فرمول نداشته باشد.

در عین حال ، هدف روشن ما این بود که بتوانیم کابین خلبان سیم کارته تاشو با بهترین مقدار را به بازار عرضه کنیم ، ضمن حفظ موقعیت مسابقه ای واقع گرایانه ، راحتی ، سختی ، تنظیم و نصب دشوار نه تنها با چرخ ها و پدال ها ، بلکه همچنین دنده ها. ما بسیار افتخار می کنیم که با GT Lite توانستیم نه تنها کابین خلبان عالی بلکه ارزش فوق العاده ای نیز ارائه دهیم. ما همچنین بسیار خوشحالیم که دو محصول دیگر را به عنوان بخشی از سری Light که در اوایل سال 2021 عرضه شد ، معرفی می کنیم. “

هس ، مدیرعامل Next Level Racing.

https://www.youtube.com/watch؟v=r7RNCzZ21Nc

قیمت و در دسترس بودن

شبیه ساز تاشو مسابقه ای سطح بعدی GT Lite فقط 399.00 دلار (شامل GST) یکی از پردرآمدترین سیم های بازار است.

نقد و بررسی: هدفون JBL Quantum ONE برجسته اولین محصول بازی
بیشتر بخوان!

در NextLevelRacing.com بیشتر بیاموزید


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/UDrmj
u.nu/w1ylt
ulvis.net/7xAi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *