NIO با استفاده از به روزرسانی های OTA در دو سال گذشته ، 131 ویژگی جدید به اتومبیل های برقی خود اضافه کرده است


ما اغلب تصور می کنیم تسلا به عنوان استاد ارشد به روزرسانی هوایی در وسایل نقلیه خود ، رفع اشکالات و ارائه ویژگی های جدید است. به نظر می رسد NIO مستقر در چین نیز بر این رشته مدرن تولید خودکار تسلط دارد و فقط در دو سال گذشته بیش از 39 تکرار اصلی ارائه داده است.

در گزارش جدیدی که منعکس کننده سال سال برای ارائه به روزرسانی از هوا است ، شاهد پیشرفت چشمگیر هستیم.شاید چشمگیرترین قسمت این باشد که این خودروساز جدید فقط 6 سال است که فعالیت می کند.

آیا تلویزیون سونی دارید؟ شاید بتوانید برنامه Apple TV را دریافت کنید
بیشتر بخوان!

بین 31 اکتبر 2018 و 31 اکتبر 2020 ، NIO منتشر کرد:

  • 29 تکرار اصلی که 4 مدل را پوشش می دهد
  • 131 ویژگی جدید
  • 280 بهینه سازی ویژگی
  • کل پیشرفت های محصول
  • در کل 350 کیلوگرم + فوریت

جامعه NIO مانند تسلا در ارائه پیشرفت بسیار فعال است و بسیاری از تغییرات در نرم افزار اتومبیل نتیجه گوش دادن به این بازخورد است.

این به روزرسانی ها شامل 4 زمینه اصلی ، Driver Assist ، Powertrain ، Chassis و Infotainment هستند. برخلاف وسایل نقلیه سنتی ICE که سیستم های اطلاعاتی و کنترلی وسایل نقلیه تقسیم بندی شده اند ، این سیستم عامل های جدید EV یک لایه نرم افزاری را فعال می کنند که با تمام مناطق خودرو صحبت می کند. به روزرسانی میان افزار نه تنها رابط راننده را بهبود می بخشد ، بلکه همچنین حداکثر 35 واحد کنترل الکترونیکی را در سراسر خودرو به روز می کند.

مرور: کنسول های نسل بعدی Xbox X اینجا هستند
بیشتر بخوان!

طبیعتاً وقتی از مدلی که یک ECU در آن حمل شده است و هرگز آن را تعویض نکرده اید ، به مدلی بروید که در آن کنترل کننده هایی که سیستم های شتاب ، ترمز ، فرمان و اضطراری را اجرا می کنند ، مهم است که امنیت این به روزرسانی ها از بالاترین اولویت برخوردار است. مانند تسلا ، نرم افزار منتشر شده برای وسایل نقلیه به صورت دیجیتالی امضا شده و فقط با همان امضا (از NIO) می توان از بروزرسانی OTA استفاده کرد.

یاتد در حال همکاری با باشگاه صاحبان تسلا در استرالیا برای رویداد آزمایش زمان در سیدنی است
بیشتر بخوان!

آنچه جالب است نحوه مکالمه اجزای وسیله نقلیه با یکدیگر است. با بسته فناوری درون خودروی دوربین ها ، سنسورها ، رادارها و غیره که اجازه می دهد ورودی ها گرفته شود ، صدها بار در ثانیه تصمیم گیری می شود. برای اطمینان از اینکه داده ها به سرعت جریان می یابند ، NIO داده ها را از طریق گیگابیت اترنت منتقل می کند و باعث می شود شرح یک کامپیوتر روی چرخ احساس دقیق شود با کمال تعجب

جدیدترین محصول امنیتی منزل Ring یک پهپاد است که مبدل است
بیشتر بخوان!

نمونه ای از یک بروزرسانی مهم مربوط به رانندگی روی برف و یخ. در ابتدا هنگام شروع به کار برف یا یخ ، این وسیله تمایل به لغزش داشت. برای حل این مشکل ، NIO “حالت برفی” را منتشر کرد که توزیع گشتاور 50/50 بین چرخ های جلو و عقب را ارائه می داد. در دسامبر 2019 به NIO OS 2.4.0 رسید.

NIO در حال حاضر فقط به پنج بازار چین ، آلمان ، هنگ کنگ ، انگلستان و ایالات متحده رسیدگی می کند. شرکت سازنده برخی از وسایل نقلیه الکتریکی جذاب را تولید می کند ، بنابراین من خیلی دوست دارم که آنها وسایل خود را به استرالیا بیاورند و رقابت در بازار ما را افزایش دهند.

Zendesk اکنون از طریق WhatsApp مشتریان پشتیبانی تجاری را قادر می سازد
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/eRZ9MM
u.nu/9iih1
ulvis.net/SLi6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *