NSW باتری 50 مگاواتی تسلا دریافت می کند ، هزینه 65 میلیون دلار برای بازپرداخت 93-135 میلیون دلار


استفاده از باتری های مقیاس بزرگ در استرالیا بیشتر و بیشتر دیده می شود. استرالیای جنوبی معروف با یک باتری 100 مگاواتی / 129 مگاوات در ذخیره انرژی Horndale پیشگام شد. در آن زمان این بزرگترین باتری در جهان بود و در دو سال اول کار ، این پروژه بیش از 150 میلیون دلار صرفه جویی در مصرف کنندگان SA داشت.

طبیعتاً دیگر اپراتورهای انرژی در تلاشند تا مشکلات مشابه را حل کنند ، شبکه و منحنی های تقاضای کشویی تولید کنند تا از نرخ تولید بار پایه بالاتر جلوگیری کنند. اگر بتوانید نیروگاه های دارای زغال سنگ را با نرخ پایه کمتری اداره کنید ، پس انداز زیادی در هزینه خواهید داشت ، سپس با استفاده از سایر فن آوری های ارزان تر و سریعتر مانند باتری با بودجه تقاضا کنار بیایید

آنگوس تیلور ، وزیر انرژی و کاهش تولید گاز و مت کین ، وزیر انرژی و محیط زیست اعلام کردند که NSW نیز یک باتری بزرگ دریافت خواهد کرد.

مانند استرالیای جنوبی ، باتری توسط تسلا تولید می شود كه MegaPack ، یك راه حل قدرت در مقیاس شبكه را تولید می كند. این امر با سرمایه گذاری مشترک ، با تأمین اولین باتری شبکه بزرگ NSW توسط آژانس انرژی های تجدید پذیر استرالیا (ARENA) محقق خواهد شد.

هوندا F1 را ترک می کند تا بر توسعه الکتریکی (و پیل های سوختی) تمرکز کند
بیشتر بخوان!

ARENA 11.5 میلیون دلار برای این پروژه تأمین خواهد كرد ، در حالی كه دولت NSW 10 میلیون دلار كاهش خواهد داد. هزینه کل راه حل 62 میلیون دلار است. آنچه این پول می خرد نیز نرم افزار Autobidder تسلا است.

Autobidder توانایی تولید سود خودکار از دارایی های باتری را برای تولید کنندگان مستقل برق ، خدمات و شرکای سرمایه فراهم می کند. Autobidder یک بستر معاملاتی و کنترل در زمان واقعی است که مدیریت دارایی مبتنی بر ارزش و بهینه سازی سبد سرمایه گذاری را فراهم می کند ، به صاحبان و اپراتورها اجازه می دهد تا استراتژی های عملیاتی را تعریف کنند که با توجه به اهداف تجاری و ترجیحات ریسک ، حداکثر درآمد را کسب کنند.

وقتی باتری بزرگ SA نصب شد ، به یک جاذبه گردشگری تبدیل شد ، بنابراین هر کسی که علاقه مند به بازدید از نسخه NSW باشد ، باید از ایستگاه قطار Walgrow ترانسگرید در غرب سیدنی دیدن کند.

ولوو شروع به تولید اولین وسیله نقلیه الکتریکی کامل خود ، XC40 Recharge می کند
بیشتر بخوان!

پروژه Wallgrove Grid Battery استفاده از یک باتری لیتیوم یونی 50 مگاواتی / 75 مگاوات ساعت را برای ارائه پاسخ سریع فرکانس و خدمات اینرسی مصنوعی به شبکه انتقال NSW بررسی خواهد کرد.

با توجه به موفقیت در SA. و در دنیا ، در این مرحله به نظر می رسد یک جمله کاملاً غیرضروری است و کشورهای دیگر نیز باید این الگو را دنبال کنند (با نگاه کردن به شما VIC و QLD).

این سرویس های شبکه به حفظ ثبات شبکه کمک می کنند و با سازگاری سیستم انرژی متناسب با سطح بالاتری از تولید تجدیدپذیر که به شبکه متصل می شود ، اهمیت آنها بیشتر خواهد شد.

“TransGrid متعهد است که راه حلهای نوآورانه و کم هزینه ای را برای حل چالشهای تغییر انرژی پیدا کند. این اولین باتری در NSW خواهد بود که به عنوان یک سرویس شبکه ، اینرسی در مقیاس مصنوعی را انجام می دهد.

این یک گام به جلو برای شبکه NSW و بازار ملی برق است. این نوآوری به تسریع در تبدیل صنعت به یک سیستم انرژی کم کربن و کم هزینه برای مشتریان کمک خواهد کرد. گفت خانم هانلی.

مدیر استراتژی ، نوآوری و فناوری Transgrid ، اوا هانلی

اکنون سیستم برق متکی به اینرسی است که توسط توربین های چرخان بزرگ در داخل ژنراتورهای زغال سنگ ، گاز و هیدرولیک ارائه می شود تا فرکانس ثابت را حفظ کند و به سیستم کمک کند تا در هر گونه تداخل دخالت کند.

کولر گازی با کنترل تلفن هوشمند شامل لوازم جدید Hisense است
بیشتر بخوان!

هنگامی که ژنراتورهای زغال سنگ مستقر می شوند و تولید باد و خورشید بیشتر به شبکه متصل می شوند ، منابع پایدار جایگزینی برای تثبیت شبکه مورد نیاز خواهد بود.

باتری ها با کسری از هزینه فن آوری های سنتی مانند خازن های همزمان ، راه حلی برای این چالش ارائه می دهند. انتظار می رود که منافع مستقیم برای مشتریان برق NSW در محدوده 93 تا 135 میلیون دلار باشد. اگر این واقعیت واقعیت پیدا کند ، 62 میلیون دلار معامله به نظر می رسد.

تحقیقات و نتایج حاصل از این آزمایش برای پشتیبانی از پروژه های آینده و کمک به اثبات اینکه فناوری باتری یک راه حل کم هزینه و از نظر فنی مقرون به صرفه برای چالش نوظهور ایجاد شده توسط تحول دامنه نسلی است ، به اشتراک گذاشته خواهد شد علاوه بر این ، این آزمایش پایه ای را برای فروشندگان باتری شخص ثالث فراهم می کند تا گزینه های قابل اعتماد را در آزمایش های انتقال سرمایه مربوطه در آینده (RIT-T) به TransGrid ارائه دهند.

ویژه جمعه سیاه: آمازون - techAU
بیشتر بخوان!

این باتری همچنین توسط Infigen Energy استفاده خواهد شد كه وظیفه حمل و نقل باتری برای خدمات كمكی انرژی آربیتراژ و كنترل فركانس (FCAS) را بر عهده خواهد داشت. این استفاده ها مکمل خدمات شبکه هستند و استفاده بهینه از ظرفیت کامل باتری را تضمین می کنند – که به ارائه خدمات شبکه با کمترین هزینه برای مشتریان کمک می کند.

باتری توسط تسلا با استفاده از مگاپاکس تسلا طراحی و نصب شده است و مستقیماً به شبکه پخش Transgrid متصل می شود.

تاریخ های کلیدی

نوامبر 2020 – فوریه 2021 کار برنامه ریزی دقیق
فوریه 2021 شروع ساخت
اکتبر 2021 شروع کار باتری تجاری
نوامبر 2021 پایان کار ساختمانی
Q4 2021-Q4 2023 برنامه آزمون

به نظر می رسد استرالیا در حال تبدیل شدن به مشتری بسیار خوبی برای تسلا است ، زیرا ما همچنان ارزش محصولات تسلا را پیدا می کنیم.

استهصت انجام قلادیاتور «ای در میدان /ریفان /ود
بیشتر بخوان!

در حالی که تسلا PowerWalls را به مشتریان می فروشد ، آنها هنوز Solar را مستقیماً به مصرف کنندگان نمی فروشند. با این حال ، آنها یک نیروگاه برق مجازی در استرالیای جنوبی ، جایی که 50،000 خانه به صورت دیجیتال متصل هستند ، برای تولید توزیع 250 مگاوات ارائه می دهند.

هر نصب شامل پنل های خورشیدی و Powerwall رایگان است. مصرف کننده از طریق کاهش هزینه های انرژی سود می برد ، در حالی که شبکه از توانایی تأمین انرژی مورد نیاز زمان برخوردار است.

این بدان معنی است که انرژی گرفته شده از خورشید در سقف یک خانه در طول روز در دیواره برق آنها ذخیره می شود و بعداً همان شب ممکن است توسط همسایگان آنها استفاده شود. تسخیر و استفاده از انرژی تا حد ممکن نزدیک بوده و باعث کاهش تلفات هدایت و کارآیی بیشتر آن می شود.

اطلاعات بیشتر در transgrid.com.au/wallgrovebattery


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/jpbXC
clck.ru/RYCNQ
u.nu/08qss
ulvis.net/y9pn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *