Ring Car Connect حالت نگهبانی تسلا را در جیب شما قرار می دهد


کاملاً معمول است که تسلا بهترین سیستم امنیتی داخلی را در هر وسیله نقلیه دارد. این امنیت توسط قابلیتی به نام ‘تسلاکام’ فعال می شود که در آن فیلم های دوربین های خارجی خودرو در درایو ذخیره سازی خودرو ضبط می شود.

هنگامی که این ویژگی برای اولین بار ارسال شد ، پخته نشده بود و کاربران می توانستند درایوها را به صورت دستی ، درایوهای خالی را که پر از ضبط بودند و غیره طراحی کنند. پس از چندین پیشرفت ، روند کار ساده است و حالت Sentry یک تجربه عالی برای ایمن نگه داشتن خودرو است.

وقتی وسیله نقلیه خود را پس می دهید ، از حوادث Sentry که در آنجا حضور داشته اید مطلع می شوید. این می تواند بی خطر باشد که شخصی از کنار ماشین شما رد شود ، یا در نهایت ، کسی عمدا به آن ضربه بزند ، یا یک پنجره را برای سرقت ماشین یا وسایل شما خرد کند.

دولت استرالیا ، همانطور که برای اولین بار انجام می شد ، در حال بازسازی NBN با فیبر بیشتری است.
بیشتر بخوان!

تنها ویژگی برجسته ای که جامعه تسلا فاقد آن است ، امکان بررسی فیلم های تسلاکام بر روی تلفن های همراه آنها است.

به لطف ویژگی جدید Ring ، اکنون امکان پذیر است. در ابتدا فقط در ایالات متحده در دسترس است ، اما مطمئن باشید که در جهان تقاضای زیادی دارد.

مدل های تسلا S ، 3 ، X و Y قادر خواهند بود از طریق WiFi یا از هرجای دیگر با یک برنامه اتصال LTE اختیاری ، حالت نگهبانی و ضبط تصاویر رانندگی Tasla را تماشا کنند.

نخست وزیر آمازون اکنون در استرالیا زندگی می کند. برای دریافت بهترین معاملات سریع وارد شوید
بیشتر بخوان!

وب سایت Ring در صورتی که به اتصال برتر در Tesla شما اشاره داشته باشد یا به یک دستگاه سخت افزاری حلقه همراه با یک برنامه داده دیگر 4G نیاز داشته باشد ، به ویژه روشن نیست.

با اتصال مناسب ، می توانید به داخل دوربین های داخلی خودرو خود وارد شوید تا هشدارها را دریافت کرده و فیلم ضبط شده را دقیقاً در داخل برنامه Ring مشاهده کنید. ظاهرا یک نمودار ون نسبتاً بزرگ از دارندگان تسلا و حلقه وجود دارد ، بنابراین این ترکیب قطعاً قابل قدردانی است.

تسلا با 5٪ معدنچیان لیتیم Piedmontese قرارداد 5 ساله امضا کرد
بیشتر بخوان!

ویژگی بعدی که دوست دارم ببینم تسلا با یک حلقه کار می کند تا بتواند به هشدارهای زنگ در نمایشگر ماشین پاسخ دهد. اگر رانندگی می کردم و پیامی به من می رسید که شخصی در در من است ، من خوشحال می شوم ، با آنها صحبت می کنم (احتمالاً یک پیک) و در مورد اینکه کجا محموله خود را با خیال راحت ترک کنم ، بحث می کنم.

استهصت انجام قلادیاتور «ای در میدان /ریفان /ود
بیشتر بخوان!

در سال های آینده ، اگر تسلا موفق شود به طور کامل خودران شود ، دیگر نیازی به توقف وسیله نقلیه نیست ، فقط هنگام مشاهده جریان ویدئویی شخص در خانه خود ، به زنگ پاسخ دهید و در یک کنفرانس صوتی دو طرفه شرکت کنید.

امیدوارم بتوان از همین فناوری برای استفاده از انواع دیگر ضبط فیلم به عنوان حالت آهنگ استفاده کرد. این می تواند به ما امکان دسترسی آسان و بارگیری عکس از رویدادهای آهنگ را بدهد. امروزه بیشتر افراد از sneakernet برای انتقال درایو و انتقال عکس استفاده می کنند.

گزینه احراز هویت چند عاملی تسلا (MFA) اکنون در صفحه حساب موجود است ، امنیت بیشتری به زودی ارائه می شود
بیشتر بخوان!

این حلقه همچنین دارای یک محصول امنیتی خودرو برای غیر تسلا است که به عنوان دوربین ماشین حلقه ای شناخته می شود. این به شما کمک می کند تا با دوربین های 2x HD که ضربات ، هک ها و موارد دیگر را شناسایی و ضبط می کند از ماشین خود محافظت کنید.

این برنامه در صورت بروز هرگونه رویداد به شما هشدارهای بی درنگ می دهد ، یا اینکه می توانید به صورت دستی از طریق Live View اعلام حضور کنید تا به شما اطمینان دهد که غرور و شادی شما ایمن است. این برنامه همچنین می تواند محل وسیله نقلیه را به شما نشان دهد و آژیر را از طریق wifi یا از هرجای دیگر با برنامه اتصال LTE اختیاری در برنامه زنگ فعال کند.

اطلاعات بیشتر در Ring.com
منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/32G55
clck.ru/R62p2
u.nu/ockfo
ulvis.net/YIG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *