Rivian R1T از اواسط سال 2021 مسیر سایبری خود را به بازار خواهد زد. 480 کیلومتر ، موتور مربع ، 0-60 کیلومتر در ساعت در سه


در خارج از Cybertruck ، R1ian R1T ممکن است مورد انتظارترین فضای الکتریکی برای ورود به بازار باشد. امروز این شرکت وب سایت خود را به روز کرد تا جزئیات بیشتری در مورد R1T و SUV EV خود ، R1S ، به اشتراک بگذارد.

بیایید با R1T شروع کنیم. این دستگاه برای انواع ماجراجویانه طراحی شده است ، وقتی در محیط وات / کامیون حرکت می کند ، از طریق تصاویر در وب سایت آنها نمایش داده می شود ، در حالی که یک کمپر کامل است و دارای قفسه های سقف حتی می تواند تخته های موج سواری را حمل کند.

یکی از جنبه های منحصر به فرد طراحی Rivian آشپزخانه کمپینگ اختیاری است. این غذا پخت و پز در فضای باز ، از جمله کتری ، آسیاب قهوه و اجاق های باتری را تأمین می کند. پس از اتمام کار ، همه چیز به داخل کامیون ، به داخل تونل دنده کشیده می شود.

دامنه محصولات جدید و گسترده آمازون شامل اکو شو است که شما را دنبال می کند
بیشتر بخوان!

Rivian همچنین از فضای ذخیره سازی خود استفاده می کند تا به شما امکان دهد وسایلی مانند دوچرخه و حتی چادر را حمل کنید تا این R1T وسیله نقلیه مناسبی برای تفریح ​​آخر هفته خود باشد.

Rivian همچنین سطح Driver + را با Driver + ارائه می دهد. Rivian همانند فناوری SuperCruise جنرال موتورز از دوربین نظارت بر راننده استفاده می کند که به شما امکان می دهد دستان خود را از روی فرمان بردارید. Driver + می تواند به طور خودکار پیمایش ، تنظیم سرعت و تغییر مسیر کند. همانطور که اکنون انتظار معمول است ، آنها متعهد به به روزرسانی نرم افزارهای غیر هوایی هستند تا با گذشت زمان این عملکرد را بهبود بخشند.

R1T در سه نسخه عرضه می شود ، نسخه پرتاب ، ماجراجویی و اکتشاف. نسخه پرتاب دارای برخی گزینه های خاص مانند گزینه 20 ″ All-Terain یا 22 و چرخ های ورزشی است و همچنین شامل یک گزینه ویژه برای فعال سازی درد سبز است. اگر ارزان باشید که بیرون بروید و اکسپلور را تهیه کنید ، موارد زیبایی مانند صدای 360 درجه پیشرفته و یک پوشش تنظیم شده را از دست خواهید داد.

ABB برای شارژ الکترونیکی جدید الکتریکی نصب شده توسط JET Charge با آئودی همکاری می کند
بیشتر بخوان!

صحبت از قیمت می شود ، Rivian R1T با قیمت 75000 دلار شروع می شود و حمل و نقل نسخه آن در ژوئن 2021 آغاز می شود. با توجه به اینکه جدول زمانی سایبری انتظار می رود تسلا در اواخر سال 2021 باشد ، به نظر می رسد Rivian تسلا را برای فروش در این مخزن شکست می دهد. Rivian بسیار متعارف تر طراحی شده است ، اگرچه هنوز هم مدرن است اما بعید به نظر می رسد کراس اوورهای زیادی در بازار وجود داشته باشند که یکی را روی دیگری بخرند.

NSW باتری 50 مگاواتی تسلا دریافت می کند ، هزینه 65 میلیون دلار برای بازپرداخت 93-135 میلیون دلار
بیشتر بخوان!

وقتی نوبت به ارزان ترین نسخه می رسد ، R1T Explore تا ژانویه 2022 وارد بازار نمی شود و قیمت آن از 67،500 دلار شروع می شود.

اگر برای لحظه ای این قیمت ها را در نظر بگیریم ، صحبت از قیمت R1T است که از 93،026،47 دلار + 10٪ GST = 102،329 دلار قبل از هزینه های جاده و مالیات خودروهای لوکس شروع می شود. با در نظر گرفتن قیمت فورد رپتور رنجر در حدود 80،000 دلار ، این یک جهش بزرگ برای دستیابی به مبلغ 110،000 دلار قیمت اجاره برای Rivian است ، اگر در استرالیا به آن نگاه کنیم.

وقتی صحبت از R1S می شود ، فکر می کنم این یک SUV بسیار هوشمند است و از همان دامنه برخوردار است ، اما هزینه آن کمی بیشتر است و از 70،000 دلار شروع می شود.

نخست وزیر آمازون استرالیا 2020 2020 در واقع 66 ساعت طول می کشد
بیشتر بخوان!

به نظر می رسد که Rivian عرضه وسایل نقلیه الکتریکی خود را به عنوان وسایل نقلیه عملکردی نیز قرار دهد. هر دو از طراحی موتور مربعی برخوردار بوده و تنها در 3 ثانیه زمان چشمگیر 0-60 مایل در ساعت را ارائه می دهند.

اگرچه طراحی جلوی وسایل نقلیه Rivian فنجان چای همه نخواهد بود ، اما آنها در اینجا مجموعه ای بسیار جالب از ویژگی ها را در خود جای داده اند که واقعاً آنها را در گروه سبک زندگی منحصر به فرد و ماجراجویانه قرار می دهد.

از بسیاری جهات Rivian برای سبک زندگی مدرن ما بیشتر شبیه یک خودروساز جدید است که وسایل نقلیه مدرنی تولید می کند. به نظر می رسد آنها بسیار عملی در مورد چگونگی استفاده واقعی مردم از وسایل نقلیه فکر کرده اند و این در طراحی محصول و عملکرد آنها منعکس می شود. این واقعیت که آنها تقریباً توسط پیشرانه الکتریکی رانده می شوند یک تصادف شاد است.

ویژه جمعه سیاه: JB Hi-Fi
بیشتر بخوان!

R1S همچنین بسته فناوری Driver + را شامل 11 دوربین ، 5 رادار ، 12 سنسور اولتراسونیک می کند که 360 میدان دید را ارائه می دهد.

از هر دوی این وسایل نقلیه مشخص است که Rivian یک طرح اسکیت بورد عالی ایجاد کرده است که قادر به جذب انواع مختلف وسایل نقلیه برای تهیه بازارهای اضافی است.

به طور کلی من واقعاً امیدوارم که محصولات ریویان را در استرالیا مشاهده کنیم ، ما در کشور خود به وسایل نقلیه الکتریکی بیشتری نیاز داریم و رقابت فقط به نفع مصرف کنندگان خواهد بود.

اطلاعات بیشتر در https://rivian.com


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/U3C5vy
u.nu/k6bmc
ulvis.net/kewR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *