Telstra اکنون دارای 2000 سایت 5G است ، 40٪ از جمعیت تحت پوشش ، آماده آیفون 12 هستند


در حالی که COVID19 بیشتر کارها را از خانه انجام می داد ، Telestra در راه اندازی شبکه 5G خود سخت کار کرد. تلهسترا امروز اعلام کرد که در بیش از 40٪ از مکانهای زندگی ، کار یا سفر استرالیایی ها ، پوشش 5G را بدست آورده است.

نیکوس کاتیناکیس ، مدیر عامل گروه Telestra Group ، Networks و IT ، گفت که Telestra با راه اندازی شبکه 5G قبل از راه اندازی دستگاه های بزرگ 5G ، با یک سرعت بالا ، به یک مرحله جدید ملی در پوشش جمعیت رسیده است.

انتظار می رود پس از عرضه آیفون 12 آینده اپل در 13 اکتبر (به وقت ایالات متحده) ، استفاده از دستگاه های 5G به طور قابل توجهی تسریع شود.

41 درصد از استرالیایی ها اکنون می توانند به Telestra 5G دسترسی پیدا کنند – این بدان معناست که تعداد بیشتری از استرالیایی ها در حال حاضر توانایی تغییر دستگاه 5G را دارند و از مزایای آن بهره مند می شوند.

با شروع راه اندازی دستگاه های بزرگ 5G در گوشه گوشه ، انتظار داریم که رشد قابل توجهی در مصرف دستگاه های 5G داشته باشیم و تلاش خود را برای توزیع پوشش 5G به بیشترین تعداد استرالیایی که ممکن است متناسب باشد ، افزایش می دهیم.

5G ما اکنون منطقه ای را پوشش می دهد که بیش از دوازده میلیون استرالیایی روزانه در آن زندگی می کنند ، کار می کنند یا از آنجا عبور می کنند و به آنها امکان دسترسی به یک شبکه سریع سریع را می دهد در زمانی که اتصال هرگز از اهمیت بیشتری برخوردار نبوده و دستگاه های 5G بیشتری برای انتخاب وجود دارد. همیشگی

ما اخیراً قصد خود را برای توزیع Telstra 5G به 75٪ از جمعیت استرالیا تا پایان ژوئن 2021 اعلام کردیم ، که شبکه ما را حتی به مناطق حومه ای و منطقه ای گسترش خواهد داد.

ما اکنون Telstra 5G را برای انتخاب مناطق بیش از 1400 حومه در سراسر کشور راه اندازی کرده ایم – Telstra 5G را به افراد بیشتری نزدیک می کند. “

نیکوس کاتیناکیس ، مدیر عامل شبکه Telstra ، شبکه ها و فناوری اطلاعات

Telstra 5G اکنون در مناطق منتخب 383 حومه در NSW ، 331 حومه در کوئینزلند ، 272 حومه در ویکتوریا ، 239 حومه در SA ، 107 حومه در WA ، 80 حومه در ACT و 51 حومه در تاسمانی در دسترس است.

آخرین به روزرسانی نرم افزار تسلا (2020.40.4) اکنون علائم سرعت را می خواند. A / B در استرالیا آزمایش شده است
بیشتر بخوان!

Telstra در سال 2000 راه اندازی شدخداوند سایت 5G با ساحل Airlie در روز یکشنبه کوئینزلند به بیش از 60 شهر و شهر دیگر در سراسر کشور می پیوندد که در حال حاضر راه اندازی 5G Telstra در حال انجام است.

Airlie Beach یکی از 20 منطقه منطقه ای است که Telestra از اواسط سال 2020 5G را شروع کرده است:

  • نوارا ، مدوبی ، کوروبا ، کاورا ، پرتقال ، خلیج ملوآ و ییمبا در NSW.
  • Fainesville ، Wangeretta ، Byrnesdale ، Corrion و Banala در ویکتوریا ؛
  • ساحل سانشاین ، اینسپایل و ساحل ایرلی در کوئینزلند ؛
  • Berri ، Pt Elliott و Port Augusta در استرالیای جنوبی.
  • Esperance در استرالیای غربی.

“راه اندازی ما همچنان در حال تشدید است و در شلوغ ترین هفته سال مالی ، در پایان سپتامبر 2020 ، ما بیش از 60 سایت جدید 5G را به شبکه تلفن همراه Telestra اضافه کردیم.

ما همچنین پوشش 5G را در ساختمانهای مناطق مهم در Westfield Centerpoint ، Bondi Junction ، مرکز خرید Macquarie ، Melbourne Central ، Chadstone ، Crindale ، Cermmaside ، Marion ، West Lakes ، Carousel Cunnington و Burgundy Garden City و همچنین مناطق منتخب در Central Baines انجام دادیم. ، ملبورن و بندر دارلینگ.

ما متعهد به استقرار شبکه جدید Telstra 5G در مناطق بیشتر در سراسر مترو استرالیا ، منطقه ای و روستایی هستیم – و این دقیقاً همان کاری است که ما انجام می دهیم.

ما خیلی بهتر از رقبای خود هستیم زیرا سرمایه گذاری بیشتری انجام می دهیم ، از نظر فناوری دارای فناوری هستیم و می خواهیم پیشرو را گسترش دهیم زیرا استرالیا به 5G نیاز دارد. “

نیکوس کاتیناکیس ، مدیر عامل شبکه Telstra ، شبکه ها و فناوری اطلاعات


منبع: www.mvm210.ir

NAB برای ارائه یک رفع اشکال برای امنیت سایبری با Bugcrowd همکاری می کند
بیشتر بخوان!

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/H9rAq
clck.ru/RLgQQ
u.nu/t73vh
ulvis.net/aJ94

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *