Telstra با 5G از طریق mmWave 800 مگاهرتز 4.2Gbps شگفت انگیز را تجربه می کند


Telestra و Ericsson با رسیدن به مگا 4.2Gbps رکورد جدیدی در بالاترین سرعت بارگیری ثبت کردند. سرعت با استفاده از فناوری 5G mmWave در طیف 800 مگاهرتز حاصل شد.

این نشان دهنده دو برابر شدن ظرفیت و سرعت قبلی است و موقعیت ما را به عنوان رهبران فناوری mmWave و 5G در سراسر جهان تقویت می کند.

در این مرحله ، شایان ذکر است که حتی با تغییراتی که در این هفته در NBN اعلام شد ، بهترین سرعت مشتریان حداکثر با سرعت 1Gbps به پایان می رسد. البته 5G هنوز فقط در مناطق منتخب و نسخه mmWave در کمتر کمتر موجود است ، اما با این وجود سرعت تا 4 برابر حداکثر موجود در FTTP بسیار چشمگیر است.

دولت استرالیا ، همانطور که برای اولین بار انجام می شد ، در حال بازسازی NBN با فیبر بیشتری است.
بیشتر بخوان!

Telstra از طریق یک سیستم آزمایش موبایل ، ایستگاه پایه رادیو اریکسون ، نرم افزار شبکه اریکسون و شبکه اصلی اریکسون از شبکه تجاری خود در مرکز نوآوری Telstra 5G در کوئینزلند استفاده کرده است. این آزمایش ها هشت کانال 100 مگاهرتزی را با فناوری های MIMO و 64QAM 2 × 2 ترکیب کرده است.

Telstra 5G Wi-Fi Pro (بررسی ما را در اینجا بخوانید) – تنها دستگاه سازگار mmWave که در حال حاضر در استرالیا در دسترس است – به همین ترتیب آزمایش شد و به عنوان بخشی از این آزمایش ، به رکورد شبکه 200 مگابایت بر ثانیه در لینک دسترسی پیدا کرد.

آخرین به روزرسانی نرم افزار تسلا (2020.40.3) اکنون سرعت خواندن را می خواند. A / B در استرالیا آزمایش شده است
بیشتر بخوان!

تست Telstra 5G Wi-Fi Pro با استفاده از mmWave در شبکه تجاری Telstra انجام شد و از آخرین نرم افزار منبع تغذیه 8 100 100 مگاهرتز (8 سی سی) برای دستگاه استفاده شد.

فقط دو سال از اولین نمایش mmWave تلسترا در کنگره جهانی موبایل می گذرد ، جایی که آنها سرعت 2Gbps را نشان دادند.

طیف mmWave سال آینده به حراج گذاشته می شود و در کوتاه مدت ظرفیت عظیمی را با خود به همراه می آورد – و آن را برای برنامه های پهنای باند بالا که به سطح تضمین شده ای از توان نیاز دارند ، ایده آل می کند.

هوندا F1 را ترک می کند تا بر توسعه الکتریکی (و پیل های سوختی) تمرکز کند
بیشتر بخوان!

اگرچه Spectrum هنوز برای فروش نیست ، ما در حال حاضر سایت های mmWave را برای آزمایش و بهینه سازی داریم.

در حال حاضر Telstra دارای بیش از 1500 سایت Telstra 5G در مناطق منتخب از 53 شهر و شهر در هوا است (به نقشه پوشش مراجعه کنید). بیش از 1000 حومه در سراسر کشور بیش از 50٪ پوشش 5G دارند و ما در تلاشیم 75٪ از جمعیت Telestra 5G را تا ژوئیه 2021 ارتقا دهیم.

مسیر اتومبیل Heathcote شارژ سریع EV را آماده می کند و برای آینده آماده می شود
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/issv
clck.ru/R69eP
u.nu/k67rx
ulvis.net/RsU

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *