TikTok یک پیاده در جنگ برای برتری فناوری بین ایالات متحده و چین است


این اساساً محدودیتهایی را در زمینه صادرات فناوریهای هوش مصنوعی زیربنای این نرم افزار یا به قول وزارت بازرگانی چین “خدمات تجزیه و تحلیل اطلاعات سفارشی مبتنی بر تجزیه و تحلیل داده ها” اعمال کرد.

ادعاها

TikTok از هوش مصنوعی برای الگوریتم هایی استفاده می کند که به برنامه اجازه می دهد پیشنهادات ویدئویی خود را بر اساس سابقه مشاهده قبلی خود ، برای هر کاربر تنظیم کند.

عمق و جزئیات در اطلاعات کاربر و پیچیدگی الگوریتم های پیش بینی آن به حدی است که ByteDance خود را به عنوان یک رقیب قانونی بالقوه برای تجارت عظیم تبلیغات آنلاین در ایالات متحده مانند فیس بوک یا گوگل می داند.

مقررات جدید فقط برای TikTok در نظر گرفته نشده است ، اگرچه ممکن است توسط آن سرمایه گذاری شده باشد ، اما همه انتقال های مرزی فناوری های محدود را شامل می شود ، چه از طریق فروش یا انتقال داخلی. شرکت های چینی اکنون باید قبل از استقرار فناوری هایی که این کشور حساس به آنها می داند ، تصویب مقررات قانونی را دریافت کنند.

برای ByteDance این نیاز یک مشکل است. دونالد ترامپ ، شخصاً ، تا 15 سپتامبر به او مهلت داد تا TikTok را به یک شرکت آمریکایی بفروشد یا آن را تعطیل کند.

ByteDance با کنسرسیومی از مایکروسافت و والمارت ، شرکت دیگری که شامل شرکت سهام خصوصی Centricus Asset Management و یک پلت فرم ویدئویی و رسانه های اجتماعی Triller و با اوراکل در مورد فروش 20 میلیارد دلار به علاوه (27 میلیارد دلار) شرکت خود بود ، مذاکره کرد. ایالات متحده و سایر عملیات بین المللی.

Google Pixel 4a و سایر تلفن های هوشمند عالی زیر 1000 دلار
بیشتر بخوان!

چین و ایالات متحده در یک مسابقه تسلیحاتی فن آوری محصور شده اند.اعتبار:بلومبرگ

حداقل مقررات جدید مذاکرات را بیش از مهلت تعیین شده به تأخیر می اندازد در حالی که ByteDance منتظر است تا ببیند آیا امکان تأیید مقررات یا حداقل در معامله در صورت لزوم قرنطینه و حذف فناوری های آسیب دیده را دارد ، اگر این امکان وجود دارد. در همین حال ، ساعت در شمارش معکوس برای ضرب الاجل ترامپ به سختی در حال افزایش است.

پاسخ چین به اولتیماتوم آمریکا به ByteDance را می توان انتقام جویی و نشانه ای از پاسخ چین در نهایت به حملات گسترده آمریکا به شرکت های فناوری خود دانست.

برجسته ترین آنها ممنوعیت غول ارتباطی و پرچمدار فناوری چین ، هواوی ، از جمله محدودیت دسترسی به تراشه های ضروری برای فناوری های 5G بود. ایالات متحده در حال بررسی محدودیت های گسترده تری در زمینه صادرات تجهیزات و نرم افزارهای نیمه هادی است ، منطقه ای که چین بسیار عقب تر از ایالات متحده است.

Google Pixel 4a و سایر تلفن های هوشمند عالی زیر 1000 دلار
بیشتر بخوان!

ادعاها

در حالی که چین نگران است که اقدامات این کشور ممکن است واکنش شدیدتری از سوی ایالات متحده (که در حال حاضر تهدید به ممنوعیت گسترده WeChat Tencent برای مقابله با برنامه های رسانه های اجتماعی چینی است) ایجاد کند ، ایالات متحده در تلاش است تا فن آوری های خود را محدود کند و شرکت ها یک کلید را تهدید می کنند. رشته ای از جاه طلبی های اقتصادی او.

لیست صادرات فناوری چین اکنون محدود یا ممنوع کرده است – با استفاده از همان معیارهای “امنیت ملی” که ایالات متحده به عنوان مبنای ممنوعیت خود استفاده می کند – شامل کشاورزی ، داروهای IP و لیزرها و سایر بخش های با فن آوری بالا است که می تواند به عنوان فناوری های “NextGen” طبقه بندی شود.

اینها بخشی از برنامه “ساخت چین 2025” هستند که با هدایت دولت و کمک های مالی بسیار ، به منظور بالا بردن صنایع تولیدی چین به زنجیره ارزش و ایجاد مشارکت چین با ایالات متحده به عنوان پیشرو در فناوری های شکل دهنده این قرن طراحی شده است.

هوش مصنوعی ، محاسبات کوانتومی ، 5G ، دارو ، بیوتکنولوژی ، فضا ، نیمه هادی ها ، فناوری اطلاعات ، رباتیک و اتوماسیون ، فناوری های “سبز” و “اینترنت اشیا” “از م keyلفه های اصلی استراتژی است که چین امسال به روز می کند تا نقشه راه صنایع استراتژیک خود را تا سال 2035 ارائه دهد.

مدارک امنیتی TikTok علی رغم توافق ایالات متحده در ابر همچنان باقی مانده است
بیشتر بخوان!

جاه طلبی آن این است که در این گروه ها رهبر جهانی باشد و قطعاً به سرعت در حال پیشرفت است. سال گذشته ، چین برای اولین بار حق ثبت اختراع بین المللی بیشتر از ایالات متحده را ثبت کرد.

ایالات متحده مصمم است که در این قرن از رهبری تاریخی خود در فناوریهایی که برتری اقتصادی – و نظامی را تعریف می کند ، دفاع کند ، در حالی که چین در تلاش است تا وابستگی خود را به غرب کاهش داده و به فناوری مستقل تری برای جبران تلاشهای آمریکا تبدیل شود.

جاه طلبی های آن از طریق مانیفست “ساخت سال 2025” که باعث شد شاهین های چینی در دولت ترامپ شفاف باشند ، آنها چین را متهم کردند که برای کاهش این جاه طلبی ها ، فناوری آمریکایی را مجبور به انتقال و حتی سرقت مالکیت معنوی آمریکایی کرده است.

ایالات متحده مصمم است که در این قرن از رهبری تاریخی خود در فناوریهایی که برتری اقتصادی – و نظامی را تعریف می کند ، دفاع کند ، در حالی که چین در تلاش است تا وابستگی خود را به غرب کاهش داده و به فناوری مستقل تری برای جبران تلاشهای آمریکا تبدیل شود.

مایکروسافت در یک معامله 10.4 میلیارد دلاری بزرگترین بازی های ویدیویی جهان را از آن خود کرده است
بیشتر بخوان!

امسال این شرکت تخفیف های مالیاتی و انگیزه های سرمایه گذاری خود را افزایش داده است تا تلاش های تحقیق و توسعه و تولید محلی تراشه ها و نرم افزارها را افزایش دهد. ده ها میلیارد دلار به تحقیق و توسعه فن آوری اختصاص می دهد ، به ویژه به تحقیق و توسعه هوش مصنوعی ، جایی که هدف اعلام شده آن رهبر جهان تا سال 2030 است.

ایالات متحده با برنامه بودجه 1 میلیارد دلاری خود برای مراکز تحقیقاتی و محاسبات کوانتومی ایالات متحده پاسخ داده است.

ادعاها

یک مسابقه تسلیحاتی تکنولوژیکی در حال انجام است که ایالات متحده تلاش می کند از رهبری فناوری خود در برابر چالش چین دفاع کند ، دسترسی به فن آوری های خود را قطع کند ، دلار آمریکا را ببوسد ، ترس از امنیت را از بین ببرد و دیپلماسی را با پشتیبانی از تهدید تحریم ها برای جذب / مجبور کردن متحدان به کار گیرد. از چین

اختلاف نظر در مورد آنچه که به نظر می رسد یک برنامه رسانه های اجتماعی است ، کمی جالب توجه به رقابت بیشتر است.

هر دو طرف در تلاشند تا از نقاط قوت فن آوری خود در جبهه ای جدید که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک جبهه جدید است ، دفاع کنند و گسترش دهند ، در کنار محدودیت های محدود در دوره اصطکاک های تجاری گسترده تر آغاز شده توسط ایالات متحده ، در جنگ سرد بین دو کشور. ایالات متحده در تلاش است تا دفاع کند ، و چین ، سلسله مراتب جهانی پس از جنگ را به چالش می کشد .

رنگ سینما و عکس ها تاریخ را زنده می کند
بیشتر بخوان!

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات متخصص روزنامه نگاران برتر کسب و کار ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

خلاصه بازار

یک پاکت مختصر از روز در بازارها ، اخبار کسب و کار و نظرات تخصصی که هر روز بعد از ظهر به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/BTxp9
clck.ru/R7M9M
u.nu/85j3n
ulvis.net/o9x

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *