Twilio از Microvisor ، بستر اتصال و مدیریت دستگاه IoT در SIGNAL 2020 خبر می دهد


Twilio با راه اندازی Microvisor ، یک بستر اتصال و مدیریت دستگاه IoT که به توسعه دهندگان یک فروشگاه یک طرفه ارائه می دهد ، از توسعه قابل توجه IoT این شرکت خبر داده است. این پلتفرم در حال حاضر در بتا خصوصی است و به شما امکان می دهد تا جریان داده های دستگاه های متصل با سیستم عامل ارتباطی قدرتمند Twilio ادغام شوند و در عین حال امنیت را حفظ کنند.

Twilio تلاش می کند تا با فراهم آوردن زیرساخت های مهم اما مشترک تا حد امکان پذیرش اینترنت اشیا را به طور چشمگیری تسریع کند تا تیم های اینترنت اشیا بتوانند بر ارائه ارزش منحصر به فرد برای مشاغل و مصرف کنندگان تمرکز کنند.

اگر علاقه مند هستید ، می توانید با Microvisor اطلاعات بیشتری کسب کنید ، از وبلاگ Twilio بازدید کنید و برای سمینار آنلاین ما در تاریخ 5 نوامبر ثبت نام کنید.

“در حالی که Super SIM چالش اتصال سلولی را برای سازندگان اینترنت اشیا حل کرده است ، ما به سرعت فهمیدیم که مشتریان هنوز با سایر جنبه های اساسی اینترنت اشیا – نرم افزار منحصر به فرد جاسازی شده درگیر هستند.

Microvisor تنها پلتفرمی است که راحتی یک پلتفرم کاملاً مدیریت اینترنت اشیا را به توسعه دهندگان تعبیه شده ارائه می دهد ، در حالی که به آنها آزادی طراحی نرم افزار تعبیه شده خود را مانند همیشه می دهد. “

اوون کاماک ، مدیر عامل Twilio IoT.

Freespace راه حل “بازگشت به کار” را در Twilio با استفاده از سنسورهای اینترنت اشیا و علامت های دیجیتالی راه اندازی کرده است که به مدیران امکانات امکان می دهد با خیال راحت فضاهای بزرگ اداری را هنگام طاعون دوباره باز کنند.

“Twilio IoT ما را قادر ساخته است تا بدون تغییر در امنیت و قابلیت اطمینان حیاتی ، خود را با روندهای مخل صنعت تطبیق داده و سریعاً راه حل های جدید اینترنت اشیا را بسازیم.

خواه مراقبت از امنیت حیاتی باشد و هم اینکه به ما اجازه نوشتن کد جاسازی شده ای را می دهد که به طور قابل اعتماد و طولانی مدت کار کند ، Twilio خود را به عنوان یک شریک بلند مدت ثابت کرده است. “

راج کریشنامورتی ، مدیرعامل Freespace

برای استقرار ناوگان دستگاههای متصل ، سازندگان اینترنت اشیا باید امنیت دستگاه ، اتصال قابل اعتماد ، به روزرسانی سیستم عامل هوایی و مشکلات اتصال را حل کنند – همه اینها به تخصص خاصی در این زمینه نیاز دارند و هیچ یک از آنها به تجربه محصول یک دستگاه کمک نمی کنند.

کسپرسکی در تأمین آینده بدون راننده استرالیا عمیق است
بیشتر بخوان!

این پیچیدگی به میزان بالای شکست در پروژه های اینترنت اشیا کمک می کند. پلت فرم جدید Microvisor بسیاری از چالش های مشترک زیرساختی را که با توسعه دهندگان اینترنت اشیا بر دوش می کشد ، از بین می برد:

  • امنیت مدیریت شده مادام العمر: با پرداخت یک بار ، نظارت دائمی بر روی آسیب پذیری ها و اعمال وصله های امنیتی بر روی دستگاه ها و اجزای سازنده ابری انجام می شود که توسط Twilio انجام می شود.
  • اشکال زدایی و به روزرسانی با استفاده از کد خرابی: توسعه دهندگان می توانند از راه دور دستگاه های خود را در هر نقطه از جهان که مستقر هستند ، اشکال زدایی کنند و به طور مداوم و با اطمینان به روزرسانی کد را فشار دهند ، بدون اینکه نگران شکستن دستگاه با بروزرسانی بد باشند.
  • پشتیبانی از هر زبان و سیستم عامل تعبیه شده: معماری Microvisor به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از هر کد جاسازی شده موجود استفاده مجدد کرده و به پیشرفت در زبان و سیستم عامل تعبیه شده در انتخاب خود ادامه دهند. این امر از طریق فناوری عایق سخت افزاری Arm TrustZone حاصل می شود ، که هم اکنون برای پردازنده های Cortex-M در دسترس است و در تراشه های منتخب STMicroelectronics پشتیبانی می شود.
Telstra اکنون دارای 2000 سایت 5G است ، 40٪ از جمعیت تحت پوشش ، آماده آیفون 12 هستند
بیشتر بخوان!

با استفاده از Microvisor ، سازندگان اینترنت اشیا می توانند انتظار کاهش هزینه های توسعه ، زمان سریعتر برای بازار و چابکی برای نوآوری را داشته باشند ، در حالی که برای حفظ امنیت حیاتی و توانایی فشار دادن به روزرسانی کد نه تنها در هنگام استقرار ، بلکه در تمام طول عمر دستگاه ، به Twilio اعتماد می کنند. .

از طریق Microvisor ، Twilight در حال توسعه جاه طلبی های IoT خود برای استفاده از سس مخفی واقعی شرکت است: تجربه توسعه دهنده ، روابط توسعه دهنده و ایجاد و راه اندازی یک بستر اصلی مهم برای مأموریتی که از سرگیری مجدد شرکت گسترش می یابد.

پلت فرم Tritium RTM به راحتی هزینه شارژ زیرساخت ها را به نصف کاهش داده است. شارژر 3 مگاواتی ظریف ، نیمه آماده را اعلام می کند
بیشتر بخوان!

معرفی Twilio Microvisor از Twilio در Vimeo.

دسترسی

نسخه بتا عمومی برای اوایل سال 2021 برنامه ریزی شده است ، جایی که Twilio پشتیبانی از گزینه های سخت افزاری اضافی ، نرم افزار رسانه ابری و همچنین گسترش اتصال اضافی (Wi-Fi و اترنت) را اضافه می کند.

قیمت

با در دسترس قرار گرفتن نسخه بتا عمومی Microvisor ، قیمت گذاری دقیق به اشتراک گذاشته می شود ، با این وجود فلسفه قیمت گذاری Twilio آسان ، شفاف و قابل دسترس بودن است و آنها “یک پرداخت ساده برای 10 سال خدمات” را اعلام می کنند.

ABB برای شارژ الکترونیکی جدید الکتریکی نصب شده توسط JET Charge با آئودی همکاری می کند
بیشتر بخوان!

Microvisor در SIGNAL 2020 وارد بتا خصوصی می شود. برای درخواست گنجاندن در برنامه بتا ، به twilio.com/iot مراجعه کنید.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/UNdic
clck.ru/R9rJD
u.nu/p4bhy
ulvis.net/oPa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *