URL2Video گوگل می تواند وب سایت ها را با استفاده از AI به فیلم تبدیل کند


گوگل دارای یک فناوری جدید و شیرین هوش مصنوعی است که می تواند عناصری از یک وب سایت را گرفته و آنها را به یک ویدیوی واقعاً نرم تبدیل کند.

در این دنیای چند کاناله که ما در آن زندگی می کنیم ، مارک ها زمان زیادی را صرف پول در طراحی مجدد محتوا برای سیستم عامل های مختلف می کنند.

یک پروژه تحقیقاتی جدید Google که اخیراً در وبلاگ AI Google منتشر شده است ، URL2Video نام دارد. این به طور خودکار یک صفحه وب را به یک فیلم کوتاه تبدیل می کند و نکته مهم این است که قادر است ویدیو را در نسبت های مختلف ، مناسب جهت های عمودی و افقی قالب بندی کند.

این ابزار کد سایت را کاوش می کند و DOM را در مکانی برای اجزای چندرسانه ای ، عناوین ، تصاویر ، ویدئو و غیره مدیریت می کند که می تواند برای ایجاد محتوا استفاده کند. سپس بر اساس دارایی های استخراج شده ، مطالب را به روشی بصری جالب مرتب کرده و سپس آن را به صورت فیلم MP4 پردازش می کند.

DJI Mini 2 با ارائه پیشنهادات 4K30 و زمان پرواز 31 دقیقه به کف دست شما می رود
بیشتر بخوان!

این یک استفاده واقعاً چشمگیر از هوش مصنوعی برای ایجاد فرآیندی تجاری است که معمولاً چند ثانیه طول می کشد. این فرایند از نظر توانایی تصمیم گیری سرمقاله در مورد انتخاب قلم و رنگ ، زمانبندی و ترتیب محتوا از صفحه منبع کاملاً انسانی است.

در حال حاضر این فقط یک تمرین تحقیقاتی است ، اما درک اینکه چقدر می تواند مفید باشد آسان است و از دیدن اینکه Google در آینده آن را به عنوان سرویس ارائه می دهد تعجب نکنید

برای درک نحوه کار ، می توانید فیلم را تماشا کنید یا توضیحات کامل زیر را بخوانید.

https://www.youtube.com/watch؟v=HFcS5ByNShk

نمای کلی URL2Video
فرض کنید یک کاربر URL را به یک صفحه وب ارائه می دهد که نشان دهنده تجارت وی است. کانال URL2Video براساس آرایه ابتکاری حاصل از تحقیق مصاحبه با طراحانی که وب سایت ها را می شناسند و ایجاد تبلیغات ویدئویی ، به طور خودکار محتوای اصلی را از صفحه انتخاب می کند و در مورد زمان و نمایش بصری هر دارایی تصمیم می گیرد.

ژاپن قرار است انگلیس را با ممنوعیت فروش وسایل نقلیه جدید ICE از سال 2035 دنبال کند؟
بیشتر بخوان!

این طراح اکتشافی آگاه ، سبک های معمول ویرایش ویدئو ، از جمله سلسله مراتب محتوا را ضبط می کند که میزان اطلاعات در عکس و مدت زمان آن را محدود می کند و رنگ و سبک ثابت برای مارک تجاری و سایر موارد را فراهم می کند.

با استفاده از این اطلاعات ، خط لوله URL2Video یک صفحه وب را تجزیه و تحلیل می کند ، محتوا را تجزیه و تحلیل می کند و متن یا تصاویر برجسته بصری را با حفظ سبک طراحی خود انتخاب می کند ، که با توجه به مشخصات ویدیویی ارائه شده توسط کاربر تنظیم می کند.

تجزیه و تحلیل صفحه وب

با توجه به URL یک صفحه وب ، URL2Video اطلاعات مربوط به مدل شی document سند (DOM) و مواد چندرسانه ای را استخراج می کند. برای اهداف نمونه اولیه تحقیقاتی خود ، دامنه را به صفحات وب ساکن محدود کرده ایم که حاوی خصوصیات برجسته و عناوینی است که در یک سلسله مراتب HTML نگهداری می شود و از اصول طراحی وب به روز پیروی می کند ، استفاده از عناصر برجسته ، بخشهای مجزا و هدف گذاری منظر را تشویق می کند که درک خوانندگان از اطلاعات را هدایت می کند.

گزینه احراز هویت چند عاملی تسلا (MFA) اکنون در صفحه حساب موجود است ، امنیت بیشتری به زودی ارائه می شود
بیشتر بخوان!

URL2Video عناصر متمایز بصری را به عنوان لیستی از نامزدهای گروه دارایی شناسایی می کند که هر یک از آنها ممکن است حاوی یک عنوان ، تصویر محصول ، توضیحات دقیق و دکمه های تماس برای عمل باشد و ویژگی های خام (متن و پرونده های چندرسانه ای) و مشخصات دقیق طراحی (برچسب های HTML ، سبک های CSS و بازتولیدها) را ضبط می کند جزء.

سپس گروه های دارایی را با اختصاص نمره اولویت به هر یک بر اساس ظاهر بصری و نظرات ، از جمله برچسب های HTML ، اندازه نمایش داده شده و ترتیب نمایش داده شده در صفحه ، رتبه بندی می کند. به این ترتیب ، گروهی از خصوصیات که فضای بیشتری در بالای صفحه اشغال می کنند ، نمره بالاتری می گیرند.

انتخاب ویژگی براساس محدودیت ها است

ما هنگام ساخت ویدئو دو هدف را در نظر می گیریم: (1) هر ویدئو باید اطلاعات مختصری را ارائه دهد ، و (2) طراحی بصری باید با صفحه منبع سازگار باشد.

بودجه سال 2020 نشان می دهد که استرالیا 5 میلیون دلار برای فناوری خودرو برای این شبکه هزینه خواهد کرد
بیشتر بخوان!

بر اساس این اهداف و محدودیت های ویدئویی ارائه شده توسط کاربر ، از جمله مدت زمان در نظر گرفته شده فیلم (در چند ثانیه) و نسبت ابعاد (معمولاً 16: 9 ، 4: 3 ، 1: 1 و غیره) ، URL2Video به طور خودکار ویژگی را انتخاب و سفارش می دهد. گروه های بهینه سازی اولویت کلی را اولویت بندی می کنند.

برای خلاصه سازی محتوا ، فقط عناصر غالب یک صفحه مانند عنوان و برخی دارایی های چندرسانه ای را نشان می دهد.

این مدت زمان هر عنصر بصری را برای بینندگان برای درک محتوا محدود می کند. به این ترتیب ، یک ویدیوی کوتاه برجسته ترین اطلاعات را در بالای صفحه برجسته می کند و یک ویدیوی طولانی تر شامل کمپین ها یا محصولات بیشتری است.

ساخت یک صحنه و پردازش ویدئو

با توجه به یک لیست دقیق از دارایی های مبتنی بر سلسله مراتب DOM ، URL2Video برای تصمیم گیری در مورد هر دو روش تحقیق بدست آمده از مطالعات مصاحبه را ردیابی می کند موقت و فضایی ترتیب مشاهده خصوصیات در عکسهای منفرد را ترتیب دهید.

چگونه داده های خود را در دوره TikTok ایمن نگه داریم
بیشتر بخوان!

این طرح گرافیکی عناصر را به نسبت ابعاد فیلم منتقل می کند و گزینه های سبک از جمله قلم ها و رنگ ها را پیاده سازی می کند. برای ایجاد پویایی و جذابیت بیشتر در یک فیلم ، زمان نمایش دارایی را تنظیم می کند. در آخر ، محتوا را به فرمت کانتینر MPEG-4 به ویدیو تبدیل می کند.

کنترل کاربر

رابط نمونه اولیه تحقیق به کاربر این امکان را می دهد تا ویژگی های طراحی هر ویدیوی استخراج شده از صفحه منبع را بررسی کند ، مواد را دوباره مرتب کند ، طراحی دقیق را تغییر دهد ، مانند رنگ ها و قلم ها ، و محدودیت ها را برای ایجاد یک ویدیوی جدید تنظیم کند.

در بلاگ AI Google بیشتر بیاموزید.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/bBk9B6
u.nu/6g-vw
ulvis.net/7HWt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *