WA دومین باتری بزرگ استرالیا را با 100 مگاوات ساعت دریافت می کند ، کار دیگری برای تسلا است؟


به نظر می رسد استرالیا پس از موفقیت در پروژه Hornsdale در استرالیای جنوبی ، در حال تهیه یک پروژه گسترده ذخیره سازی باتری است. نخست وزیر استرالیای غربی ، مارک مک گوان ، فاش کرد که این کشور برای حمایت از رشد چشمگیر تولید انرژی های تجدید پذیر به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز دارد.

مک گوان ادامه می دهد که باتری ها به طور واضح به عنوان یک کلید برای آینده انرژی در حال پیشرفت هستند – بنابراین برای کمک به مقابله با این چالش ، آنها به دنبال نصب یک باتری بزرگ در شبکه هستند.

تسلا با 5٪ معدنچیان لیتیم Piedmontese قرارداد 5 ساله امضا کرد
بیشتر بخوان!

پیش بینی می شود میزان ذخیره سازی مورد نیاز 100 مگاوات باشد ، سازگار با باتری بزرگ بزرگ (بزرگترین باتری در جهان در آن زمان) ، ارائه شده توسط تسلا ، برای ذخیره انرژی Horndale. از آن زمان باتری Hornsdale به روز شده و از 100 مگاوات / 129 مگاوات ساعت اصلی افزایش یافته و پس از اولین سال موفقیت آمیز ، 50 مگاوات / 64.5 مگاوات ساعت دیگر به آن اضافه شده است.

باتری بزرگتر از 20 زمین تنیس ، کنار هم خواهد بود و قادر است 160،000 خانه را برای مدت دو ساعت تأمین کند. هنگامی که فرمول وقفه معمولی را درک کردید ، به ظرفیت UPS برای کل کشور احتیاج ندارید ، بلکه به ظرفیت ذخیره سازی کوتاه مدت مناطق آسیب دیده احتیاج دارید.

کسپرسکی در تأمین آینده بدون راننده استرالیا عمیق است
بیشتر بخوان!

پیش بینی می شود نیروگاه برق Quinniana که از مدار خارج شده است ، محل ترجیحی باشد که در حدود 15 مایل (40 کیلومتری) جنوب پرت ، واشنگتن واقع شده است.

باتری بزرگ ترکیبی از انرژی تجدید پذیر بیشتر را پشتیبانی می کند و امنیت شبکه را بهبود می بخشد. می توان آن را در طول روز ، زمانی که خورشید می درخشد و انرژی زیادی وجود دارد ، شارژ کرد و این انرژی را هنگامی که بعد از ظهر و عصر بیشترین نیاز به آن است ، تخلیه کرد.

بایدن در انتخابات ایالات متحده پیروز شد ، خبر خوبی برای انرژی های تجدید پذیر و وسایل نقلیه الکتریکی
بیشتر بخوان!

منبع انرژی Synergy ، که راه حل های خورشیدی و باتری را به مشتریان ارائه می دهد ، باتری را کار خواهد کرد. این باتری بزرگ از نیروگاههای نسل موجود که برای نوسانات در پاسخ به مقادیر بالای انرژی تجدید پذیر در شبکه طراحی نشده اند ، پشتیبانی خواهد کرد.

تخمین زده می شود که در صورت امکان ، سال آینده امکان عقد قرارداد وجود دارد و باتری در پایان سال 2022 کار می کند.

ویژه جمعه سیاه: JB Hi-Fi
بیشتر بخوان!

تامین کننده بزرگ باتری ممکن است در مزایده های تامین کنندگان باز باشد ، اما به راحتی می تواند یک پروژه عالی دیگر برای تسلا باشد. آنها نه تنها مهارت و تجربه باتری استرالیای جنوبی را دارند ، بلکه ما چند سالی هم می گذرد ، که به این معنی است که هزینه ها کاهش می یابد زیرا در حال افزایش راه حل های انرژی هستند ، به این معنی که می توانند بسیار رقابتی باشند. .

دولت استرالیا ، همانطور که برای اولین بار انجام می شد ، در حال بازسازی NBN با فیبر بیشتری است.
بیشتر بخوان!

چیزی که سایر تأمین کنندگان باتری ندارند ، پیشنهاد خودکار است. این تولیدکنندگان ، خدمات و شرکای سرمایه مستقل با توانایی تولید سود خودکار از دارایی های باتری را فراهم می کند. تسلا حتی از نمونه Horndale به عنوان مطالعه موردی در وب سایت Autobidder خود استفاده می کند.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/gDVsP
clck.ru/RBMBX
u.nu/1hp88
ulvis.net/sGM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *