Westpac نماد 1.2 میلیارد دلار سود در هزینه های بدرفتاری است ، کاهش می یابد


ادعاها

چهارشنبه گذشته ، دادگاه فدرال پس از مذاکره با ناظر AUSTRAC در مورد جرایم مالی بیش از 23 میلیون نقض قوانین ضد پولشویی و ضد تروریسم ، دادگاه فدرال توافق کرد که وست پک 1.3 میلیارد دلار جریمه نقدی ، بزرگترین مجازات مدنی در تاریخ شرکت های استرالیایی ، پرداخت کند.

وست پک در ابتدا 900 میلیون دلار برای این حکم هزینه کرد اما به دلیل ماهیت جدی و سیستماتیک تخلفاتی که نتوانست به درستی نظارت و گزارش پرداخت های مشکوک را انجام دهد ، موافقت کرد که هزینه بیشتری را بپردازد ، برخی مربوط به کودک آزاری در کشورهای جنوب شرقی آسیا بود.

این ویدئو شواهد جدیدی را در مورد درمان اولیه HIV نشان می دهد
بیشتر بخوان!

دومین بانک بزرگ اعلام کرد که میزان حذف دارایی ها تا حدی توسط COVID-19 ایجاد شده است.

این در شرایطی است که تنظیم کننده هشدار تهدید می کند که بیمه گران را با جریمه سرمایه آسیب خواهد رساند مگر اینکه فروش محصولات غیرقابل ماندگاری بیمه معلولیت کار را متوقف کنند ، به عنوان سیاستی که از خونریزی بیش از حد سخاوتمندانه است.

ناتان زایا ، تحلیلگر بانکی مورنینگ استار گفت که این کاهش شواهد دیگری است که بانک ها برای ساده سازی عملیات نیاز دارند. وی گفت: “کاهش سرمایه های سهامداران سرمایه گذاری شده روی دیوار با این سرمایه گذاری های غیر بانکی را تقویت یا تقویت می کند.”

واقعیت تلخ اقتصادی پیش روی ترامپ و بایدن
بیشتر بخوان!

“من فکر می کنم بانک ها متوجه شده اند که استراتژی های آنها تغییر کرده است ، اما ما همچنان شاهد هستیم که این بادها نتایج را از دست می دهند.”

آقای زایا اظهار امیدواری کرد که از دیدن این تخفیف ها ناامید شده و انتظار دارد که “سود چندانی در نیمه دوم” به سهامداران پرداخت شود مگر اینکه وست پک بتواند سازمان تنظیم مقررات استرالیا را متقاعد کند که این بندهای قابل توجه یک باره است.

معضلات حمله خشم گربه سانان
بیشتر بخوان!

وی گفت اگر تیم مدیریت جدید بانک بتواند شرایط را تغییر دهد ، سال آینده روشن خواهد شد. وی گفت: “2020 باید نقطه پایین سود باشد.” “در حال حاضر بسیار دشوار است که بفهمیم کارهایی که در پشت صحنه انجام می شود در آینده نتایج سودآورتری به همراه خواهد داشت ، هنوز روزهای خیلی زود است.”

Westpack نتایج سال کامل را روز دوشنبه ، 2 نوامبر گزارش می کند.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

عاقلانه نیست که در برابر الون ماسک قمار کنید
بیشتر بخوان!

shrtco.de/bStRg
clck.ru/RauNh
u.nu/pvjni
ulvis.net/qpBE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *