Xbox Series S ، Series X جزئیات پرتاب استرالیا را دریافت می کند


“[Series S] آیا نسل بعدی کنسول تمام دیجیتال برای ارائه هر آنچه در زیربنای بازی های نسل بعدی است – زمان بارگیری سریع تر ، نرخ فریم بالاتر و دنیای غنی تر و پویاتر – در جالب ترین جعبه کوچک ما طراحی شده است. “

هر دو سیستم با یک درایو حالت جامد سفارشی و ویژگی هایی که قبلاً فقط در رایانه های پیشرفته یافت می شدند ، از جمله ردیابی پرتوی سخت افزار و نرخ فریم تا 120 فریم در ثانیه ، بازی های یکسانی را انجام می دهند و اکثر مشخصات را به اشتراک می گذارند.

ادعاها

تفاوت اصلی در مصرف کمتری برای سری S است ، در نتیجه بازی هایی با حداکثر وضوح 1440p (که دقیقاً بالاتر از Full HD است) در صورت داشتن تلویزیون سازگار با 4K بزرگ می شوند. در همین حال ، سری X برای اجرای بازی ها به صورت استاندارد 4K اصلی طراحی شده و ممکن است در آینده به 8K برسد.

تجدید حیات غیر منتظره Battletoads دارای نقص اما خارق العاده است
بیشتر بخوان!

سری S همچنین دارای درایو دیسک نیست ، بنابراین فقط می تواند بازی های بارگیری شده از فروشگاه آنلاین و فیلم از برنامه ها را بازی کند. هر دو کنسول می توانند فیلم 4K را نمایش دهند ، از Dolby Atmos برای صدای فضایی و Dolby Vision برای مشاهده HDR پشتیبانی کنند ، به گفته مایکروسافت اولین بازی های Dolby Vision در سال 2021 وارد می شود.

کنسول های Xbox One مایکروسافت تا حدود زیادی به دلیل کمبود بازی های انحصاری Xbox توسط PlayStation 4 سونی در نسل فعلی معرفی شدند. مایکروسافت در چند سال گذشته صرف خرید یا راه اندازی استودیوهای بازی کرده است تا این مسئله را برای نسل بعدی اصلاح کند و اصطبل های خدمات و ویژگی های سیستم عامل خود را گسترش دهد.

معضل اجتماعی دنیای جدید و دلهره آوری را روشن می کند
بیشتر بخوان!

محبوب ترین اشتراک Game Pass آن که از 11 دلار در ماه شروع می شود و به بازیکنان امکان دسترسی به کتابخانه ای با بیش از صد بازی را می دهد ، بیش از 10 میلیون عضو کسب کرده است.

روز پنجشنبه ، اسپنسر اعلام کرد که Game Pass Ultimate – نسخه 16 دلار در ماه که شامل بازی های رایانه ای نیز می شود – به زودی شامل شرکت های EA Play خواهد بود که به بازی های هنری الکترونیکی مانند FIFA ، Madden و Star Wars دسترسی دارند.

آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.
بیشتر بخوان!

ادعاها

مشتریان تلسترا این گزینه را دارند که کنسول نسل بعدی Xbox را به همراه اشتراک Game Pass Ultimate به مدت 24 ماه خریداری کنند و در اقساط ماهیانه 33 یا 46 دلار پرداخت کنند ، که کمی ارزان تر از خرید کنسول در محل و پرداخت هزینه اشتراک هر ماه است. .

عنوان معرفی نسل بعدی مایکروسافت ، هاله بی نهایت، اخیراً در سال 2021 به تأخیر افتاد ، و این شرکت را متكی به ابتكاراتی مانند Game Pass و برنامه سازگاری عقب مانده خود كرد. هر بازی Xbox One هنگام راه اندازی در Xbox Series S و Series X و همچنین صدها بازی اصلی Xbox 360 و بازی های Xbox در دسترس خواهد بود که بسیاری از آنها به لطف قدرت سیستم های جدید بهتر یا صادقانه تر کار می کنند.

ACCC پس از درگیری Fortnite ، اپل را بررسی می کند و برنامه Google را هدایت می کند
بیشتر بخوان!

Ubisoft همچنین بازی های آینده خود را اعلام کرده است ، Assassin’s Creed Valhalla و لژیون سگ ها را تماشا کنید، در کنار کنسول ها در تاریخ 10 نوامبر راه اندازی می شود.

نسخه دیجیتال پلی استیشن 5 سونی و پلی استیشن 5 نیز قرار است “در این تعطیلات” منتشر شوند ، اما هنوز تاریخ دقیق و قیمت ها اعلام نشده است.

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.
بیشتر بخوان!

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/1lPgD
clck.ru/R6ak2
u.nu/h949n
ulvis.net/C60

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *